Dekoracje ślubne- zawieszki na butelki

0
175

Ślub jest jednym z najważniejszych i niezapomnianych wydarzeń w życiu człowieka. Zakochani mówią sobie TAK i ślubują miłość, wierność oraz to, że nie opuszczą siebie nawzajem aż do śmierci. To wielkie wydarzenie dla samych nowożeńców, jak i ich rodzin oraz bliskich, gdyż teraz przez swoją drogę życia będą szli we dwoje, tworząc nową rodzinę.

Dlatego zależy nam, aby ta uroczystość była wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.

„Piękny i barwny ślub to piękne i udane życie małżeńskie”

Tak mawiała moja babka, która uważała tę uroczystość za istotną w życiu człowieka. Z tego też względu nie może być ona odprawiona ot, tak byle, jak. Niepowtarzalna suknia ślubna panny młodej, wyjątkowe menu, zespól muzyczny, kwiaty oraz dekoracje stanowią podstawę udanej uroczystości i przyjęcia weselnego. Bo przecież w tym dniu państwo młodzi powinni się czuć jak para królewska, dla której organizowane są te przygotowania. Z tego też względu wszystko powinno podkreślać ten znamienity dzień ich zaślubin.

A jak to mówią, diabeł tkwi w szczegółach. Te właśnie małe detale w postaci pięknie udekorowanego stołu, ozdób, eleganckiej zastawy ślubnej, mebli, odpowiednio podanego menu oraz pięknie skomponowanego tortu weselnego, stanowią przysłowiową kropkę nad „i”. Ważnym elementem są również drobiazgi, takie jak oprawa butelki z alkoholem, która podkreśli charakter pitego trunku.

„Weselna wódka” – tak utarło się mówić, ale tak naprawdę jest to jedyny w swoim rodzaju trunek, bo przeznaczony na wesele. Co niektórzy doszukują się w nim magii i swego rodzaju symboliki, świadczącej o przyszłym pożyciu małżeńskim młodej pary. Dlatego, aby podkreślić ton uroczystości i dopełnić charakteru całokształtowi warto, aby i wódka weselna była jedyna w swoim rodzaju. Wyjątkowa dekoracja w postaci zawieszek czy etykiet ślubnych nada znaczenia i wyjątkowości temu trunkowi.

Na stronie zapi.pl znajdziecie Państwo szeroki wybór etykiet i zawieszek na butelki weselne, które przeobrażą je w niepowtarzalne stylizacje weselne. Nasze dekoracje na pewno zapadną wszystkim w pamięć oraz będą oryginalną ozdobą weselnego stołu. W ofercie mamy zawieszki w stylu vintage, retro, klasycznym, nowoczesnym, które wpisują się w każdą aranżację dekoracyjną uroczystości weselnej. Wszystko zależy od upodobań i gustu samych nowożeńców, ponieważ ich preferencje mają dla nas ogromne znaczenie przy wyborze odpowiedniej formy dekoracji.

Nasze zawieszki i etykiety będą znakomitym dopełnieniem całości uroczystości weselnej, ale i nie tylko. To także wyjątkowy prezent podarunkowy, który w postaci wódki weselnej wręcza się gościom po zakończeniu uroczystości. Obok zaproszenia na wesele, to też wspaniała pamiątka ślubna, która przez całe lata będzie przypominać młodym małżonkom o ich uroczystości ślubnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here