Odpowiedni prezent dla państwa młodych

3
448

Ślub jest jednym z najpiękniejszych dni w życiu państwa młodych. Planują go rok czy dwa wcześniej tak by wszystko było perfekcyjnie zaplanowane. Zwracają uwagę na wystrój sali, kościoła, kolorystykę, kwiaty oraz wiele innych czynników.

 

Na weselu bądź przed kościołem (w zależności od tradycji jaka panuje w regionie) wręcza się młodym prezent na ich nową drogę życia. Często są to sprzęty domowe, pieniądze, kwiaty oraz słodycze. Warto czasem postawić na oryginalność i nietuzinkowość. Dobrać dla nich prezent oryginalny, z pomysłem i humorem. W gąszczu stron internetowych możemy znaleźć stronę https://mygiftdna.pl/. Z ich pomocą postarajmy się by prezent na ślub był wyjątkowy i niezwykły dla państwa młodych.

Wśród wielu propozycji mamy szeroki wybór obrazów. Część z nich to słowa, które tworzą kontury twarzy bądź całych ciał; w innym przypadku mamy imitacje farm olejnych czy akwarelowych w kolorze co daje niesamowity efekt.  Z pewnością będzie to pamiątka na lata, która zawiśnie w mieszkaniu świeżo poślubionych. Dodatkowo jest jego dekoracja samą w sobie. Podobne w założeniu będą obrazy np. w kształcie serca, które tworzą pojedyncze słowa; mogą one opisywać relację dwójki zakochanych, ich charaktery czy opisywać historie poznania.

 

Z prezentów użytecznych mamy do wyboru komplet białych i eleganckich kubków; oczywiście  jeden dla pana młodego drugi dla panny młodej z nadrukowanym imieniem. Kubki dzięki uchu, które jest w kształcie połówki serca sprawia, ze są jeszcze bardziej romantyczne.

 

W przypadku gdy nasza para lubi razem podróżować sprawdzi się tutaj mapa podróży. Jest ona wydrukowana na specjalnej piance, dzięki czemu z łatwością możemy przypinać do niej pinezki w miejsca, które chcemy odwiedzić, mamy już zaplanowane bądź już to zrobiliśmy. Potwierdzeniem odbycia podróży zawsze może być przymocowane niewielkie zdjęcie z wycieczki.

 

Ślub i prezent na ślub wręcza się raz w życiu wiec postarajmy się, by wśród wszystkich prezentów to nasz się wyróżniał na tle innych i oraz, by para młoda pamiętała bez chwili zastanowienia od kogo dostali taki oryginalny i użyteczny podarunek.

 

 

 

3 KOMENTARZE

  1. wiadomo jest juz od dawna że era bukiecików, żelazek i odkurzaczy minęła 🙂

    My na swoje wesele dostalismy tylko i wyłącznie $$$$$$$

  2. Kurcze, serio świetne propozycje są na tej stronie z linka! do tej pory za najlepszy prezent uznawałam gotówkę bo przyda się zawsze ale to trochę pójście na łatwiznę.
    Następnym razem poszukam inspiracji na tej stronie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here