Poczuj się wyjątkowo! Oto gadżety, które przenoszą w krainy baśni

Popularność bajek z wyjątkowej wytwórni Disneya nie słabnie od pokoleń. Z przyjemnością oddajemy się marzeniom i wkraczamy w świat nieprawdopodobnych opowieści, historii bajkowych – pięknych i zawsze kończących się szczęśliwie. Jeśli te klimaty nie są Ci obce, kilka gadżetów może sprawić, że Twoje serce zabije mocniej.

Przypinki i breloki

 Jeśli kochasz postaci z bajek Disneya, to z pewnością ucieszy Cię fakt, że teraz możesz je sobie wpiąć w ubranie. Przypinki z Myszką Miki lub Myszką Minie to prawdziwa przyjemność dla osób, które pragną poczuć się wyjątkowo i wszędzie mieć ze sobą kultowych bohaterów. Co ciekawe, do kluczy można przyczepić podobne postaci i nie rozstawać się z bajkową ferajną nigdy więcej.

Kubki na każdą okazję

 Fajnymi gadżetami z bajek Disneya z 4gift.pl są różnego rodzaju kubki, które mogą nie tylko mieć nadrukowane ulubione księżniczki i zwierzęta znane z bajek, ale także znikać i pojawiać się w sposób magiczny. Odkryj jak 101 dalmatyńczyków staje się pieskami w łatki, a Kot z Chesire okazuje się mieć uśmiech inny niż wszystkie! Niezwykły jest także duet z Pięknej i Bestii, a więc imbryk Mrs. Potts oraz filiżanka Chip. Napicie się herbaty z ich pomocą to czysta przyjemność.

Akcesoria kuchenne jak z bajki

 Jednak nie tylko imbryk i filiżanka mogą być używane w kuchni. Gadżety z bajek Disneya z 4gift.pl dostępne są także przy parzeniu herbaty lub jedzeniu jajka. Podstawką na jajka może być chociażby Buzz Astral z Toy Story czy Myszka Miki. Disneyowskie postaci znajdują się także przy zaparzaczce do herbaty. W tym wypadku znów skorzystamy z usług pani Potts, do której przymocowano specjalny pojemnik na liście. Te oraz inne akcesoria kuchenne przeniosą Cię w świat baśni i sprawią, że staniesz się na chwilę ich uczestnikiem.

 Jeśli kochasz bajki Disneya i nie możesz wyobrazić sobie dnia bez jednego z ich bohaterów to seria różnego rodzaju produktów pozwoli Ci czerpać z tego rezerwuaru cudowności niemalże codziennie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *