3 pomysły na udane ferie

Ferie zimowe najczęściej spędzamy na nartach lub snowboardzie, ale do dyspozycji mamy również wiele innych ciekawych atrakcji, aby ten czas był w pełni udany dla całej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi 3 sprawdzonymi pomysłami na udane ferie zimą!

 

1.Wyjazd na narty lub snowboard

Zima to jedyny taki okres, gdy można poświęcić się szusowaniu na białym puchu. Do dyspozycji mamy wiele ciekawych polskich miejscowości turystycznych położonych w górach, które zapewniają komfortowy, także aktywny wypoczynek.

Niezależnie od tego, czy już znasz technikę jazdy na nartach czy snowboardzie, czy jeszcze nigdy nie miałeś takiej przyjemności, ferie zimowe będą najlepszym okresem na dobrą zabawę. Nie zapomnij tylko o wcześniejszej rezerwacji noclegów, aby mieć pewność, że wolne miejsca będą czekać na ciebie i twoją rodzinę.

2. Wycieczka nad Morze Bałtyckie

Wydawałoby się, że Bałtyk w ciągu zimy nie jest w ogóle atrakcyjnym miejscem do relaksu, ale tak naprawdę jest wprost przeciwnie. Zimą Bałtyk wygląda przepięknie, powietrze jest tutaj rześkie i pełne prozdrowotnych pierwiastków, również nie ma tak wielkich tłumów. Oczywiście, nie można wtedy plażować, ale do wyboru mamy wiele innych atrakcji.

Ciekawą propozycją na wyjazd nad Bałtyk jest Rosevia Resort, który znajduje się w Jastrzębiej Górze. Rosevia Resort to wspaniały wybór na relaksujące ferie zimowe nad morzem dla rodziców i dzieci. Pełna oferta przedstawiona jest na stronie.

3. Wyjazd za granicę

Podczas ferii zimowych nie trzeba tylko i wyłącznie ograniczać się do wyjazdów po Polsce. Także kapitalnym pomysłem będzie wyjazd poza granice naszego kraju. Do dyspozycji mamy między innymi kurorty położone nad basenem Morza Śródziemnego, ale także można wybrać się do oddalonych krajów w Azji czy Amerykach.

Wyjazd za granicę można zaplanować samodzielnie, korzystając z dostępnych przez internet serwisów, na przykład można samodzielnie wykupić bilety lotnicze oraz zarezerwować noclegi, ale również można skorzystać z gotowych ofert dostępnych w biurach podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *