5 sposobów na udany podryw

Nie ma skutecznych sposobów na podryw, które będą w 100% efektywne. Każda dziewczyna jest inna i inaczej będzie reagować na nasze działania. Jedne mogą lubić być długo uwodzone, inne zaś stawiają na zdecydowanych mężczyzn. Wiele będzie zależało od ich wieku, zainteresowań czy też warunkach w jakich się wychowała. Przed przystąpieniem do podrywu powinniśmy wiedzieć chociaż podstawowe rzeczy o danej osobę, aby wiedzieć jaki przyjąć ton w czasie zabiegania o jej względy.

 

Najważniejsze jest pierwsze spotkanie i rozmowa więc już na początku powinniśmy wypaść interesująco. W czasie podrywu naturalnie znaczenie ma też wygląd, ale jego znacznie jest mniejsze niż ci się wydaje. Kobiety są bardziej złożone od mężczyzn i patrzą na cały szereg różnych cech. Oto lista pięciu podstawowych sposobów na udany podryw i randkę!

Bądź pewny siebie

Kobiety uwielbiają pewnych i stanowczych mężczyzn. Chcą czuć się w ich towarzystwie bezpiecznie i móc na nich polegać. Facet powinien mieć własne zdanie i przekonania, których powinien bronić. Nieśmiałość dla wielu kobiet jest uważana za uroczą, ale raczej nie są w stanie zbudować trwałej relacji z taką osobą. Kobiety zwyczajnie lubią być podrywane i nie chcą robić pierwszych kroków.

Pozostań tajemniczy

Kobiety lubią mężczyzn tajemniczych, nieokreślonych. W czasie pierwszej rozmowy nie powinniśmy skupiać uwagi na sobie. Im mniej będzie wiedziała, tym ciekawszą osobą jej się wydamy. Jeżeli jednak zada nam pytanie – powinniśmy odpowiedzieć. Rozmową powinniśmy kierować w taki sposób, aby mogła mówić jak najwięcej. W ten sposób dajemy jej do zrozumienia, że naprawdę nas interesuje.

Zapach

Wiemy już, że kobiety są skomplikowane i zwracają uwagę na wiele rzeczy. Jedną z nich jest zapach, który może działać jak feromony. Idealnie dobrane i nieprzesadzone męskie perfumy są w stanie przyciągnąć uwagę kobiety. Według badań naukowców najskuteczniejsze działanie ma zapach lukrecji oraz piżma.

Używaj jej imienia

Kobiety uwielbiają, gdy mężczyzna wymawia jej imię. W normalnych rozmowach często je pomijamy i rozmawiamy bezosobowo. W czasie podrywu warto od czasu do czasu wypowiedzieć na głos imię wybranki – dzięki temu prostemu zabiegowi jesteśmy w stanie mocniej przykuć jej uwagę i zawiązać natychmiastową więź. Najlepsze efekty uzyskamy posługując się zdobieniami i formą w wołaczu. Uważajmy, aby nie nadużywać tego wybiegu, bo skutek będzie przeciwny do zamierzonego.

Mowa niewerbalna

Gesty znaczą więcej niż słowa. O ile jesteśmy w stanie mocno cedzić słowa i poprowadzić rozmowę zgodnie z naszymi zamierzeniami to nie zawsze jesteśmy w stanie zapanować nad swoim ciałem. Jeżeli chcemy wywrzeć wrażenie na dziewczynie to pamiętajmy, aby się nie garbić. Wyprostowana sylwetka kojarzy się kobietom znacznie lepiej i wywołuje pozytywne odczucia – wydasz się wyższy , lepiej zbudowany i pewniejszy siebie. Zwracaj uwagę na to, co robią twoje ręce. Nerwowe stukanie palcami o stół pokaże nasz stres i zniecierpliwienie, natomiast skrzyżowanie ramion na piersi da wrażenie osoby nieszczerej i mającej coś do ukrycia.

JZ
Więcej męskich porad? Sprawdź: www.menshealth.pl/seks,1.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *