Audiobooki dla prawdziwych kobiet – wybierz coś dla siebie…

Jaka jest współczesna kobieta? To często silna, niezależna osobowość. Kobieta pracująca, nierzadko prowadząca swój własny biznes – z powodzeniem łącząca sukces zawodowy z obowiązkami rodzinnymi. Współczesna kobieta, to również ta świadoma swoich potrzeb oczekiwań – zarówno tych psychicznych, jak i seksualnych. Nie boi się fantazjować, mieć własnych pragnień w sferze erotycznej. Z myślą o takich paniach powstały trzy nowe wydawnictwa literackie.  Dzisiaj powiemy o nich nieco więcej!

Audiobooki dla kobiet – o cienkiej granicy między miłością i nienawiścią…

Nie od dziś wiadomo, że światem rządzą dzikie żądze. Instynkty są motorem naszych działań. Światło dzienne ujrzały dwie, fascynujące lektury dla prawdziwych kobiet, które w swojej ofercie dla czytelników ma aplikacja Storytel.

  • Miłosna iluzja” – D. B Foryś – zmysłowy, błyskotliwie napisany erotyk o skomplikowanej relacji dwojga osób. Relacji, gdzie fundamentem jest miłość i pożądanie,
  • Ucieczka w zniewolenie. Tom I” – Karolina Agnieszka Socha – kto powiedział, że emocje są zawsze jednoznaczne, a relacje czarno białe? Granica między nienawiścią, a miłością jest bardzo krótka. O tym też jest ta książka. To tutaj oprawca staje się kimś zupełnie innym niż na początku się zdawało. Typowa pozycja, gdzie między ofiarą, a porywaczem rodzi się niesamowita więź – inna niż wszystkie… Fascynacja, przywiązanie.

Literatura kobieca w formie audiobooka. Dlaczego warto?

Książka. Zapach papieru i druku ma bez wątpienia swój niepowtarzalny urok. Coraz częściej jednak wybieramy audiobooki. Ta forma kontaktu, zetknięcia z polską lub światową literaturą ma wiele zalet. Przede wszystkim audiobook daje komfort i wygodę odbioru. Wystarczą słuchawki, urządzenie mobilne – tablet lub telefon. W samochodzie, w pociągu, w pracy możesz wsłuchiwać się w najwyższej klasy literaturę.  Masz ją wszędzie ze sobą – w dzisiejszym, bardzo zabieganym świecie to bardzo komfortowe rozwiązanie. Nie musimy też dźwigać wielu książek w plecaku. W jednym urządzenia, przez portal streamingowy mamy dostęp do tysiąca tytułów. Należy zwrócić też uwagę na jakość realizacji audiobooka. Dzisiaj, to już prawdziwa uczta… Książki czytają najlepsi lektorzy o najbardziej intrygujących głosach….

Audiobook dla zabieganych…

Praca, dom, dom praca. Codzienność pędzi, a doba wydaje się za krótka. W tym okolicznościach audiobook jest znakomitym rozwiązaniem. Słuchamy i oszczędzamy sporo czasu. Na przestrzeni lat rynek audiobooków bardzo się rozwinął. W projekty tego typu angażują się znani, cenieni artyści: aktorzy, filmowi i teatralni. A ich zmysłowe głosy uzupełniają klimat, który towarzyszy odbiorcy. Słuchanie audiobooków z motywem erotycznym, to świetny sposób spędzania wolnego czasu dla każdej kobiety – żony, matki, singielki, świadomej siebie i swoich potrzeb pani w dojrzałym wieku…. Każda z kobiet z pewnością odnajdzie tam cząstkę siebie. Słuchanie audiobooka okaże się fascynującą przygodą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *