Bielizna ślubna – na co zwrócić uwagę przy jej wyborze?

Mówi się, że ślub jest najważniejszym dniem życia dla Pary Młodej. Kiedy przychodzi ten dzień, należy zadbać o to, by wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.

Dosłownie każda Para Młoda chce, by ich ślub odbył się bez problemów. To wielkie przedsięwzięcie, które wywiera na zakochanych ogromny stres. Po ślubie jest już prościej, przecież na weselu chodzi głównie o dobrą zabawę lecz i ten czas jest wymagający. Trzeba przecież porozmawiać z każdym członkiem rodziny, nawet kiedy np. Panna Młoda nie widziała na oczy kogoś ze strony Pana Młodego. Dopiero, kiedy wszystko się zakończy, przychodzi czas na wytchnienie, choć na sen się nie zapowiada!

Najważniejsza noc!

Może się wydawać, że w momencie zakończenia uroczystości można spokojnie iść spać, jednak aby tradycji stało się zadość – należy przeżyć noc poślubną.

Noc poślubna ma głębokie korzenie w tradycji. Według niej Panna Młoda powinna być dziewicą do dnia ślubu, a po uroczystościach następowała defloracja, tj. inicjacja seksualna Pary Młodej. W dawnych czasach często odbywało się to w towarzystwie najbliższej rodziny w ramach pokładzin. Na szczęście nie jest to zwyczaj dalej praktykowany, tak samo rzadko kiedy wymaga się od Panny Młodej dziewictwa, jako koniecznego elementu zawarcia ślubu. Dzisiaj w nocy poślubnej chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę, przez którą Para Młoda zrelaksuje się po tak wymagającym dniu.

Nie jest to jednak zwykłe, intymne zbliżenie, w końcu małżeństwo wymaga skonsumowania. Ponadto, to idealna okazja dla uczczenia nowej drogi życiowej. Żeby noc poślubna była jeszcze bardziej wyjątkowa, należy zadbać o odpowiednią atmosferę, a bielizna ślubna w tej kwestii sprawdzi się znakomicie!

Jak wybrać bieliznę ślubną?

Wybór takiego rodzaju bielizny bywa niełatwy, głównie z tego względu, że do wyboru jest wiele krojów. Przed ostatecznym wyborem należy przede wszystkim zadbać o to, by Panna Młoda czuła się komfortowo w danym komplecie. Powinien on odzwierciedlać jej naturę. Mówi się, że najważniejsze jest dopasowanie bielizny do sukni, jednak nikt poza Parą Młodą nie będzie zainteresowany jej oglądaniem. Trzeba jednak pamiętać o tym, by całość nie „gryzła się” nadto. Biała suknia ślubna wymaga białego kompletu bielizny. Ważne, żeby komplet nie odznaczał się z zewnątrz, na materiale sukni.

W różnych sklepach można znaleźć wiele krojów bielizny erotycznej. Może to być komplet stonowany, klasyczny, bez wyzywających elementów, jednak kiedy Panna Młoda nie jest osobą nader pruderyjną, niech nie krępuje się wybrać bielizny wyzywającej, która wręcz doprowadzi do szaleństwa Pana Młodego.

Gdzie kupić bieliznę ślubną?

Noc poślubna to wyjątkowy czas, dlatego też bielizna ubrana podczas niej również powinna być wyjątkowa. Wśród wielu sklepów należy podkreślić asortyment Intimiti.pl, ponieważ dostępne tam komplety bielizny erotycznej cechują się wysoką jakością. Począwszy od klasycznych, eleganckich połączeń – stanik plus figi, po wyzywające body i wiele innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *