Buty Adamki – trwałość i komfort noszenia każdego dnia

Wielu rodziców podczas zakupu obuwia profilaktycznego często napotyka problem związany z odpowiednią podeszwą. W związku z tym tematem nasuwa się wiele pytań. Czy lepiej wybrać produkt zawierający termokauczuk, czy styrogum? Która podeszwa będzie antypoślizgowa? Jaki spód będzie umożliwiał wyjście na podwórko? Nasz wybór będzie zależał oczywiście od indywidualnych zapatrywań, ale warto wiedzieć jaki rodzaj obuwia spełni oczekiwania i potrzeby naszego dziecka.

Liczy się trwałość

Obecnie na naszym rynku znajdziemy wiele firm, które specjalizują się w wytwarzaniu sandałów i kapci profilaktycznych. Chodzi jednak o to, by wybrać taki produkt, który będzie zrobiony z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że zakupujemy wyrób o dużej trwałości. Powinniśmy przy zakupie zwrócić uwagę, czy produkt posiada przeszycia wzmacniane podwójnym ściegiem, a podeszwy są odporne na ścieranie. Jeśli chodzi o obuwie profilaktyczne, to warto zwrócić uwagę na buty Adamki, które odznaczają się ciekawą kolorystyką oraz wzornictwem. W sprzedaży są wersje dla obojga płci. Modele dla dziewczynek zawierają dodatkowo sandałki z pełnym przodem, co znakomicie zabezpiecza paluszki dziecka.

Wybór materiału

Zwracając uwagę na podeszwę w butach Adamki, można dostrzec, że jest ona zrobiona z materiałów starannie dobranych. Styrogum, to elastyczne i bardzo lekkie tworzywo, które świetnie się nadaje do obuwia dziecięcego. Występuje ono w różnych wariantach barwnych, choć najpopularniejszym jest kolor szary. Podeszwa z tego materiału będzie idealnie się nadawać do obuwia domowego. Jej zaletą jest to, że nie ślizga się na powierzchniach gładkich. Innym materiałem, w który wyposażone są buty Adamki jest termokauczuk. Posiada on bardzo dużą odporność na ścieranie. Poza tym odznacza się trwałością, a podczas używania jest bardzo elastyczny.

Obcas Thomasa

W butach Adamki zastosowano obcas Thomasa. Jest to podwyższenie pod piętą, które ma zapewnić dziecku prawidłową postawę. Służy do korekcji środkowej części stopy. Natomiast odwrócony obcas koryguje szpotawość stóp. Poza tym buty Adamki posiadają usztywnienie piętki w kapciach profilaktycznych. Przed dokonaniem zakupu butów czy kapci profilaktycznych warto skonsultować się ze specjalistą, który podpowie, jakie obuwie będzie odpowiednie dla naszego dziecka. Dzięki temu zakupimy wygodny i trwały produkt, który przyczyni się do komfortu naszej pociechy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *