Chcesz zamówić kuriera? Sprawdź jak nie przepłacić

Prowadzisz własną firmę i zależy ci, aby wejść na szerszy rynek. Chcesz, aby twoje produkty i sprzedaż miały zasięg ogólnopolski, a nawet między narodowy. Doskonale orientujesz się, że na rynku jest potężna konkurencja i ciągle trzeba proponować coś nowego, aby przyciągnąć klienta.

Jeżeli zależy ci na tym, aby potencjalni kliencie z kraju i zagranicy właśnie u ciebie kupowali, to nie wystarczy tylko posiadanie szerokiego asortymentu dobrej jakości produktów oraz atrakcyjnej oferty cenowej. Ogromne znaczenie ma również to, jak szybko twoja przesyłka dotrze do klienta i jakie będą koszty dostawy zamówionego towaru.

Wysyłka szyta na miarę

Przy obecnej konkurencji logistyka i koszty dostawy są częstym wymiernikiem naszego sukcesu na rynku. Gdyż klient, zwracając uwagę na cenę, również kalkuluje koszty i czas dostawy. A wiadomo, że chce otrzymać towar jak najszybciej i jak najtaniej. Ponadto niektórzy mają swoich sprawdzonych kurierów, do których mają zaufanie, wiele też osób ze względu na brak czasu, woli odebrać przesyłkę osobiście o dowolnej porze np. w paczkomacie.

Dlatego w tym wypadku ważnym elementem jest dostosowanie się do potrzeb naszego klienta, bo to w dużej mierze może zaważyć na sprzedaży. Warto zatem mieć w zanadrzu kilka rozwiązań logistycznych, aby usatysfakcjonować potencjalnego nabywcę.
Firma furgonetka.pl oferuje przesyłki kurierskie w kraju i za granicą, które możesz zamówić online i wybrać najlepszą dla ciebie opcję.

Współpracuje z dziesięcioma sprawdzonymi przewoźnikami, w tym z DPD, UPS, GLS, inpost i wieloma innymi. Oferuje również usługi paczka w ruchu, Global logistyk czy wysyłka Pocztą Polską. Dzięki szerokiemu asortymentowi usług logistycznych masz do wyboru kilka znanych i sprawdzonych na rynku firm przewozowych i pocztowych pod jednym adresem strony internetowej.

Dlaczego firma furgonetka

Kiedy zakładasz sklep internetowy lub oferujesz swoje towary w internecie, szukasz jednego lub ewentualnie dwóch dostawców oferujących przesyłki kurierskie. Zależy ci, aby koszty dostawy jak najbardziej zminimalizować i związać się z jednym lub dwoma przewoźnikami, którzy przy stałej współpracy mogą ci zaoferować atrakcyjne warunki cenowe. Ale to nie tak działa. Życia mocno ten tok myślenia weryfikuje.

Klient ma swoje upodobania, może jego nie satysfakcjonować to, że ma przyjechać do niego jakiś kurier lub cena oferowanej dostawy mocno go zrazi. Ponadto ludzie mają różne gusta i czasem ufają tylko Poczcie Polskiej. Dlatego w tym wypadku warto być elastycznym.
Szeroki asortyment firm przewozowych i wariantów dostawy, oferowany przez firmę furgonetka pozwoli ci dopasować ofertę wysyłkową do potrzeb twojego klienta. Przy tym nie musisz się wiązać tylko z jedną firmą przewozową.

Drugim bardzo ważnym aspektem jest cena. Korzystając z naszych usług, oszczędzasz nawet do 70% na każdej przesyłce kurierskiej. Na stronie internetowej znajdziesz przejrzysty cennik oraz porównasz ceny kilku przewoźników za tą samą przesyłkę. Potem wybierasz najlepszą ofertę dostawy i nadajesz przesyłkę w ciągu 5 minut, nie ruszając się z domu, a resztę my za ciebie wykonamy. Automatyczny monitoring śledzenia paczek pozwoli ci na kontrolowanie całego procesu transportu przesyłki od nadawcy do nabywcy. W razie potrzeby nasze Biuro Obsługi Klienta służy pomocą.

O wysokiej jakości naszych usług świadczy ponad 48 tys. pozytywnych opinii naszych użytkowników, które możesz sprawdzić w serwisie opineo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *