Co działa na facetów jak magnes?

W życiu można spotkać kobiety, które nie narzekają na brak adoratorów. Według mężczyzn to właśnie one posiadają to coś. Czy jest to cecha charakteru, czy rodzaj zachowania? Zastanowimy się nad tym w dzisiejszym wpisie i omówimy 10 takich cech, które działają na facetów jak magnes. Niewykluczone, że większość z nich posiadasz! Nie czekaj, tylko sprawdź!

Co przyciąga facetów jak magnes?

Poznaj razem z nami poszczególne cechy, które tworzą ten magnes na facetów. Z pewnością nie ma jednej recepty, która sprawdzi się u wszystkich przedstawicieli męskiej populacji. Co z pewnością możemy stwierdzić, to to, że mężczyźni są wzrokowcami. W pierwszej kolejności swoją uwagę kierują na sylwetkę oraz wygląd. Niewykluczone, że może zdarzyć się tak, że kobieta atrakcyjna utraci zainteresowanie, ponieważ jakaś jej cecha nie odpowiada potencjalnemu partnerowi. Z kolei niepozorna dziewczyna może zyskać na atrakcyjności, ponieważ ma to coś. Dla każdego mężczyzny to coś może oznaczać za każdym razem inną cechę. Jak się w tym wszystkim połapać? Spróbujemy choć trochę odkryć tajemnicę.

Poniżej przedstawiamy cechy pożądane u kobiet, które według zapytanych przez nas mężczyzn działają na nich jak magnes.

Pewność siebie

Kobieta pewna siebie charakteryzuje się odwagą w działaniu. Proszę, nie pomyl tego z bezczelnością i pogardą do innych osób. Chodzi o to, że znasz swoją wartość i dzielnie kroczysz przez życie. Właściwie osiągasz, to co zaplanujesz i masz swoje zdanie na wile tematów. Ta cecha może również powstrzymać przed pierwszym krokiem nieśmiałych panów.

Poczucie humoru

Przebywanie w towarzystwie osób optymistycznie patrzących na świat przynosi pozytywny nastrój. Bez wątpienia mężczyźni cenią sobie kobiety wesołe i z poczuciem humoru. Spędzanie czasu z osobami o takim usposobieniu to czysta przyjemność. Chodzi tu o skupianie się na dobrych aspektach życia i pozytywnych cechach partnera. Nie myl tego ze szkodliwym optymizmem, który nie przyjmuje tego, co negatywne.

Niezależność

Nic tak nie imponuje facetom, jak niezależność kobiety. Mężczyzna będzie pewny, że jesteś osobą zaradną i nie szukasz partnera, który będzie utrzymywał cię finansowo. Może to być bardzo imponująca cecha dla panów, ale również onieśmielająca.

Życzliwość

Mężczyźni uwielbiają kobiety o sympatycznym usposobieniu, które przede wszystkim nie narzekają. Często wydaje się, że niezadowolenie jest cechą naszego społeczeństwa i codziennie można kilka razy zetknąć się z biadoleniem. Pomawianie i obgadywanie również nie jest pożądanym wyznacznikiem charakteru. Postaraj się nie narzekać, a nie odpędzisz się od facetów!

Czułość i wrażliwość

Troska o drugą osobę, delikatność to cechy, które łączą się z kobiecym wizerunkiem. Wrażliwość i czułość to zalety, które potrafią wpłynąć na największego twardziela. Właściwie wrażliwość w sobie skrywa każdy człowiek, tylko na różnej głębokości.

Inteligencja

Ta cecha pozwala na prowadzenie rozmowy na każdy temat. Inteligenta kobieta sprytnie kojarzy fakty, w lot łapie ironię i zrozumie żarty. Poszukuje miejsca, w którym może realizować siebie oraz potrafi stawiać granice. Tak! Taka kobieta to prawdziwy magnes na faceta!

Pracowitość

Nie chodzi tu tylko o wykonywanie obowiązków domowych, ale także o pracę zawodową. Mężczyźni cenią relacje partnerskie, w których obie strony dbają o zabezpieczenie finansowe rodziny.

Potrafi wzbudzić zainteresowanie

Płeć piękna, która działa jak magnes na facetów to kobieta, która posiada swoje życie. Dzięki swoim zainteresowaniom staje się pociągająca dla mężczyzn. Z pewnością to jest właśnie ten seksapil, który działa na facetów. Nic tak nie przyciąga, jak wspaniały umysł, to on sprawia, że kobieta jest sexy.

Potrafi słuchać

Umiejętne prowadzenie rozmowy działa na facetów jak przynęta. Nie mamy tu na myśli gadatliwości tylko wymianę spostrzeżeń i przede wszystkim umiejętność słuchania. Interesuj się tym, co mówi twój rozmówca, czekaj na swoją kolej w rozmowie, po prostu nie przerywaj wypowiedzi. Bądź szczerze zainteresowana konwersacją, a zobaczysz zainteresowanie w jego oczach.

Tajemniczość

Kobieta tajemnicza wcale nie oznacza kobiety chłodnej. Warto zachować harmonię pomiędzy odkrywaniem siebie a obdarzaniem atencją innych osób. Nie musisz od razu opowiadać o wszystkich swoich zainteresowaniach, czy zdradzać wszystkie anegdoty, którymi możesz bawić. Zostaw z tych sekretów coś na później, a twój facet będzie pod wrażeniem. Będziesz co chwilę odkrywała przed nim niespodziewane umiejętności czy zainteresowania.  To jest dobry sposób na przyciągnięcie uwagi i zrobienie dobrego wrażenia.

Czy posiadasz wymienione cechy? Nie jesteś pewna? Zastanów się i przyjrzyj się uważnie sobie. Przede wszystkim kobieta, która działa jak magnes facetów, to partnerka, która lubi siebie i dobrze czuje się sama ze sobą. Wówczas roztacza wokół siebie to coś, co sprawia, że robi wrażenie na mężczyznach. Poza tym, jeżeli kobieta dobrze się czuje ze sobą, to również każdy, kto będzie z nią przebywał, to będzie czuł się komfortowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *