Czy koszule w kratkę są w modzie?

Nieśmiertelna kratka nie wyjdzie nigdy z mody. Choć co jakiś czas znika z naszej garderoby, to potem powraca z całym impetem. Czy koszule w kratkę są obecnie w modzie?

Modne koszule

Przyjrzyjmy się najpierw garderobie damskiej. I tutaj wyraźny jest powrót kratki, zwłaszcza na koszulach, które nosimy na co dzień, do pracy, na zakupy i na spotkanie z przyjaciółmi. Kratka najmodniejsza jest właśnie na koszulach o charakterze nieformalnym, są one uszyte z bawełnianych materiałów, wygodne i bardzo kolorowe. Najmodniejsze są kratki, które łączą ze sobą kilka kolorów. Śmiało pasują zarówno kobietom młodym jak i tym starszym. Trzeba tylko dobrać do koszuli odpowiednie spodnie i modny strój mamy gotowy.

Koszula dopasowana do ciała

Jeżeli chodzi o garderobę męską, to tutaj koszule w kratkę zawsze występowały na tradycyjnych koszulach flanelowych, które to mężczyźni ubierali do prac fizycznych. Ciepłe, oddychające i wytrzymałe. Nie wiadomo, czemu przeważnie dwukolorowe. Obecnie kratka występuje również na koszulach wizytowych, eleganckich. Wzór kratki jest jednak bardzo subtelny i nierzucający się w oczy. Kolory stonowane i bardzo szykowne. Idealne na większe wyjścia i imprezy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *