Czy warto korzystać z zabiegów medycyny estetycznej?

Pełne usta, wystające kości policzkowe i gładkie czoło – to marzenie chyba każdej kobiety, która przekroczyła 25 rok życia. Chociaż dzisiaj progiem może jest już „dwudziestka”? Przecież wszystkie chcemy wyglądać pięknie i młodo. Inne problemy, których chętnie byśmy się pozbyły to trądzik i zmiany skórne, nadpotliwość i cellulit. 

Na kompleksy nie pomogą kremy z drogerii ani próba ich zaakceptowania. Czasami mamy chęć skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej, ale nagle przed oczami stają nam wszystkie bliźniaczo podobne celebrytki albo gwiazdy z osiedla z wielkimi ustami. I zaczynamy się wahać: czy warto korzystać z zabiegów medycyny estetycznej?

Chcę mieć nieskazitelne ciało teraz!

Żeby móc cieszyć się pięknym, zadbanym ciałem, trzeba podejść do tego holistycznie. Trzeba o siebie dbać: zdrowo jeść, wysypiać się i ruszać. Samo pójście na wstrzyknięcie kwasu hialuronowego u „koleżanki koleżanki” nie spowoduje, że od teraz będziesz patrzeć w lusterko z radością. 

Warto poszukać takiego miejsca, w którym pracują specjaliści z zakresu medycyny estetycznej. Czyli osoby, które po rozmowie z pacjentem i poznaniu jego problemów zaproponują najlepsze rozwiązanie. Specjalista nie oczekuje od Ciebie, że przyniesiesz na wizytę zdjęcie ulubionej influenc erki i powiesz „poproszę takie same usta”. To specjalista zadecyduje, jak powiększyć Twoje wargi, żeby naprawdę dodały Ci urody. A kiedy wrócisz za miesiąc z prośbą o podpompowanie ust i przy okazji wygładzenie brud nosowych, lekarz powie, że to za wcześnie na kolejne wstrzyknięcia substancji aktywnej. 

Jak to jest z tym botoksem? 

Jesteś pewna, że kiedy odrobinie powiększysz górną wargę, Twój uśmiech będzie szerszy. Jeśli osoba, do której przyszłaś na wizytę, bez dodatkowych pytań chwyta za strzykawkę – uciekaj! Specjalista z zakresu medycyny estetycznej obejrzy Twój uśmiech dokładnie i nie zdziw się, jeśli zaproponuje Ci wstrzyknięcie botoksu w szczękę! Bo z przeprowadzonego z Tobą wywiadu i obserwacji okaże się, że Twój uśmiech nie jest taki szeroki jak kiedyś, bo zaciskasz i zgrzytasz zębami. I właśnie rozluźnienie szczęki przez wstrzyknięcie małej ilości botoksu może rozwiązać Twój problem!

Nieodpowiedni gabinet medycyny estetycznej

Samozwańczych estetek, poprawiających urodę taniej w ramach zdobywanej praktyki jest wiele. Uwierz, na medycynie estetycznej nie warto oszczędzać. Poszukaj miejsca, gdzie specjaliści zaopiekują się Twoim ciałem, doradzą najlepsze rozwiązanie, a zabieg przeprowadzą profesjonalnie. Takim miejscem jest Klinika medycyny estetycznej z Katowic. W czasie wizyty w klinice lekarz medycyny estetycznej ustali, jakie są Twoje oczekiwanie dotyczące wyglądu i w naturalny sposób poprawi Twoją urodę. Będziesz wyglądać jak lepsza wersja siebie, a nie jak kopia celebrytki. I właśnie z takich zabiegów medycyny estetycznej naprawdę warto korzystać.

Profesjonalista nie będzie Cię oszukiwał, że jednym zabiegiem usunie Ci cellulit – on przedstawi Ci plan zabiegów. Z każdym zabiegiem skórka pomarańczowa będzie coraz mniej widoczna, a Ty – szczęśliwsza, bo piękniejsza. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *