Czy warto kupować gry erotyczne i jak sprawdzają się one podczas gry wstępnej?

0 549

Gra wstępna nigdy nie ma określonego scenariusza, gdyż na tym właśnie ona polega, że jest czymś na kształt małej niespodzianki, która ma rozbudzić ciekawość przed głównym prezentem. Na jej podstawie buduje się podniecenie i pierwsze intymne pieszczoty. Gra wstępna to przystawka przed daniem głównym. Wzmaga apetyt i wzmacnia wrażliwość na bodźce. Czasem może ona trwać kilka minut, a czasem grą wstępną może być cały dzień, kiedy zanim złączycie się w miłosnych zapasach, wysyłacie sobie sprośne SMS-y, niby przypadkowo nawzajem się dotykacie, czy sygnalizujecie strojem (np. bielizną), jak bardzo wyjątkowa ma to być dla was chwila kulminacyjna. Czy jednak gry erotyczne są dobrym sposobem na zbudowanie napięcia intymnego? Czy mogą być one elementem gry wstępnej? Jakie gry warto wybierać?

 

Czy gry erotyczne budują napięcie?

Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi. Są pary, które bardzo lubią tę formę gry wstępnej, gdyż dzięki ujęciu tu niektórych działań w reguły, kochankowie są znacznie śmielsi w okazywaniu atencji swojemu partnerowi lub partnerce. Gry przełamują pewne tabu, pozwalają na poznanie swoich potrzeb poprzez eksperymenty, a także dają możliwość odprężenia się i zdania na to, co przyniosą ich reguły. Istnieją jednak osoby, dla których taka rozrywka nie wnosi nic ciekawego, wydaje się sztuczna i mało ciekawa. Kochankowie tego typu nie mają zazwyczaj problemu z jawnym okazywaniem swoich potrzeb i wierzą, że najlepsze eksperymenty seksualne są w stanie zrodzić się tylko w ich głowach – jeśli już kupują gry erotyczne to w ramach zaspokojenia ciekawości lub dla dodatków, które znajdują się w zestawie.

Co gry erotyczne mają wspólnego z grą wstępną?

Po pierwsze jest to metoda przełamywania nieśmiałości. Jeśli na karcie w grze wylosujemy, iż mamy namiętnie pocałować drugą osobę, to przychodzi nam to o wiele łatwiej niż pierwsza inicjatywa, wspierana strachem przed odrzuceniem. Tutaj działa się wedle wspólnych reguł, więc partner lub partnerka musi zgodzić się na pieszczoty według klucza i wskazówek zapisanych na elementach gry. Po drugie, wraz z postępami kochankowie stają się coraz bardziej śmiali w pieszczotach, a nawet wychodzą poza ramy zadanych im zachowań. Tak jak w grze wstępnej buduje się tu coraz większa bliskość, która ma za zadanie prowadzić do jak najmocniejszej kulminacji opartej na wysokim poziomie podniecenia. Po trzecie zaś gry erotyczne mają wiele wersji różniących się między sobą pikantnością zadań – zupełnie jak w grze wstępnej możecie wybrać opcję, która najbardziej wam odpowiada.

Jakie gry warto wybierać?

Gry erotyczne sprowadzają się zwykle do kart i planszy, więc pod tym względem nie mamy zbyt dużego wyboru. Jeśli jednak chodzi o indywidualne preferencje kochanków, to zawsze warto wybierać takie produkty, które:
– oddają wasz temperament seksualny,
– posiadają w zestawie dodatkowe akcesoria erotyczne,
– mają jasne zasady i ciekawe zadania dla kochanków (zwykle część z nich można poznać po zdjęciach lub z grafiki pudełka),
– rozwijają wasze potrzeby i mają szansę zburzyć mur nieśmiałości.

O poradę i pomoc przy tworzeniu tego artykułu poprosiliśmy sklep internetowy Lareina24.pl

Leave A Reply

Your email address will not be published.