Desmoxan pomoże Ci szybko rzucić palenie

Pomimo wielu kampanii społecznych, spotów reklamowych oraz promocji zdrowego trybu życia, nadal wiele ludzi boryka się z problemem palenia papierosów. Jest to jeden z najczęstszych nałogów, którego rzucenie okazuje się być nie lada wyzwaniem.

Bat na palacza

Są jednak na to sposoby! Obecnie jest wiele leków oraz innych produktów wspomagających rzucanie palenia. Z pośród nich trudno jest wybrać taki, który pomoże nam skutecznie pożegnać się z nałogiem. Korzystanie z niektórych środków dostępnych w aptekach wiąże się z długotrwało i mozolną terapią. Ciągła tęsknota za głodem nikotynowym powoduje, że palacze wciąż wracają do palenia papierosów, należy więc stosować takie leki wspomagające, które szybko zaczną skutkować. Do takich z całą pewnością zalicza się Desmoxan, który daje gwarancję sukcesu.

Całkowita kuracja zamyka się w dwudziestu pięciu dniach, a papierosy są stopniowo odkładane już w pierwszych dniach stosowania leku. Bardzo ważne jest to, że głównym składnikiem Desmoxan-u jest cytozyna, którą uważa się najskuteczniejszym sposobem rzucania palenia. Dzięki temu leczysz się z nikotynowego uzależnienia i jednocześnie Twój głód palenia wciąż się zmniejsza. Jedno opakowanie tego leku zawiera 100 twardych kapsułek i wystarczy, aby pozbyć się nałogu palenia papierosów. Desmoxan przyjmuje się doustnie, przez pierwsze trzy dni należy zażywać po jednej tabletce, co dwie godziny, co daje łączną sumę sześciu na dobę. Jednocześnie powinno się zmniejszać ilość wypalanych papierosów. Jeśli po pierwszej fazie leczenia zauważysz efekty i nie odczuwasz tak dużej potrzeby palenia, to częstotliwość przyjmowanych tabletek również powinna się zmienić. Należy wówczas przyjmować od czwartego do dwunastego dnia kuracji po jednej kapsułce co dwie i pół godziny, co wynosi maksymalnie pięć tabletek na dobę, od trzynastego do szesnastego dnia leczenia powinno się przyjmować jedną tabletkę co trzy godziny, co daje cztery na całą dobę, od siedemnastego do dwudziestego jedną kapsułkę co pięć godzin, czyli jedynie trzy na całą dobę oraz w ostatnim etapie kuracji od dwudziestego pierwszego do dwudziestego piątego dnia jedną lub dwie tabletki na dobę. Ważne jest także to, żeby po pięciu dniach stosowania Desmoxanu zupełnie odrzucić palenie papierosów, nie można sobie pozwolić na choćby jednego, ponieważ może to zaprzepaścić cały wcześniejszy wysiłek włożony w walkę z nałogiem nikotynowym. Gdy jednak początkowe leczenie za pomocą Desmoxanu nie działa, należy odłożyć stosowanie leku na dwa lub trzy miesiące i powrócić do niego po tym okresie.

Zawsze jest dobry moment aby rzucić palenie

Podczas rzucania palenia niezwykle istotna jest również motywacja i silna wolna, jednak w większości przypadków to nie wystarcza. Należy zatem wybrać odpowiedni środek, jakim z pewnością jest Desmoxan, który stopniowo pozwala Ci pożegnać się z nałogiem. Dzięki stosowaniu tego leku znów staniesz się wolnym człowiekiem, niezależnym od przymusu palenia papierosów. Sposobów na zerwanie z paleniem jest wiele, nie każdy jednak działa tak skutecznie jak Desmoxan.

Autor artykułu
Artykuł powstał we współpracy z apteką internetową i-Apteka.pl.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *