Dla kogo jest profesjonalna depilacja laserowa?

Profesjonalna depilacja laserowa to bardzo prosty zabieg, który przeprowadzany jest za pomocą nowoczesnych urządzeń. W specjalistycznych gabinetach korzysta się głównie z lasera diodowego, dzięki któremu można uzyskać jedwabistą skórę, która całkowicie pozbawiona jest owłosienia. Wybierając gabinet warto zwrócić uwagę z jakiego sprzętu korzysta dana firma.

Laser diodowy LightSheer Duet – jakie zalety?

Największą zaleta depilacji laserowej jest szybkość i duża precyzja zabiegu. Laser diodowy LightSheer Duet zapewnia również bezpieczeństwo. Poszczególne wiązki działają jedynie na występowanie barwnika, dlatego też nie ma ryzyka przenikania do struktur otaczających. Opisując największe zalety warto wspomnieć również o bezbolesności zabiegu, która dla wielu osób odgrywa ważną rolę. Nowoczesny Laser diodowy LightSheer Duet podczas zabiegu chłodzi i zasysa skórę.

Laser Light Sheer Duet – co warto o nim wiedzieć?

Nowoczesny Laser Light Sheer Duet korzysta z dwóch różnych głowic. Pierwszą z nich jest mała głowica LightSheer ET, która korzysta z nakładki chłodzącej ChillTip i oddziałuje jedynie na niewielkie fragmenty skóry (9 x 9 mm). Jeżeli depilacja laserowa odbywa się na większej powierzchni ciała, to korzysta się z pomocy dużej głowicy LightSheer HS. Głowica ta korzysta ze zintegrowanej technologii wspomagania próżniowego. Dzięki zasysaniu skóry nie ma potrzeby korzystania z systemu chłodzenia. Technologia zasysania skóry pozwala dokładniej wychwycić nawet niewielkie włoski.

Dla kogo jest depilacja laserowa?

Profesjonalna depilacja laserowa skierowana jest nie tylko dla kobiet, ale również i dla mężczyzn. Z depilacji laserowej nie mogą skorzystać jedynie kobiety w ciąży. Warto wspomnieć również i o tym, że depilacja nie jest wskazana dla osób, które maja uszkodzenia naskórka, świeżą opaleniznę albo przyjmują leki fotouczulające. Szczególną ostrożność muszą zachować także osoby, które zmagają się z mniej lub bardziej poważnymi chorobami skórnymi. Mowa tutaj między innymi o łuszczycy, grzybicy albo drożdżycy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *