Dunes 3D – panele w nowym wymiarze

Zastanawiasz się w jaki sposób ożywić swoje mieszkanie? Gładkie ściany wydają Ci się nudne, a Twoje wnętrza są bez wyrazu? Wejdź w zupełnie nowy wymiar z panelami Dunes 3D. Dzisiaj nie musisz ograniczać się do wyboru koloru ściany czy rodzaju tapety. Spróbuj czegoś nowego, nadaj swoim ścianom charakteru za pomocą nietypowej, trójwymiarowej powierzchni paneli ściennych 3D, które mają w sobie niezwykły potencjał dekoracyjny, często wykorzystywany przez profesjonalnych projektantów wnętrz.

 

Odpowiedni klimat

Dekoracyjne panele ścienne Dunes 3D to rozwiązanie na miarę każdego wnętrza. Za ich pomocą stworzysz niezwykle oryginalne aranżacje, które nadadzą pomieszczeniu odpowiedni nastrój. W zależności od wybranego modelu możesz nadać wnętrzom ciepły i przytulny klimat lub wręcz przeciwnie – stworzyć zupełnie nowoczesny, bardziej surowy wystrój. Wszystko zależy od tego jakie barwy i faktury wybierzesz. Panele Dunes 3D wykonane są z wysokiej jakości gipsu, który po pierwsze jest całkowicie bezpieczny zarówno dla nas jak i środowiska naturalnego, a po drugie bardzo dobrze zgrywa się ze ścianą i daje możliwość pomalowania go na dowolny kolor. Pole do popisu jest bardzo duże – możesz pokryć je matową farbą lub nadać im połysku, stworzyć ścianę z efektem metalicznym, a nawet dwukolorową – wybór należy do Ciebie. Możesz pokryć nimi całą ścianę lub tylko jej fragment, ułożyć je w układzie pionowym lub poziomym. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Ważnym elementem jest również dobór odpowiedniego światła, które może sprawić, że Twoja dekoracja pokaże się w pełnej krasie i stanie się centralnym punktem w Twoim domu. Poza tym subtelne, niezbyt jasne światło w połączeniu z oryginalną fakturą paneli nada im luksusowego charakteru. Patrząc na nie z większej odległości może nam się nawet wydawać, że fale widoczne na panelach delikatnie się poruszają.

panele-3d

Gdziekolwiek chcesz

Wysoka jakość wykonania dekoracyjnych paneli ściennych daje możliwość wykończenia nimi ścian praktycznie wszędzie. Nie tylko w salonie czy kuchni, ale nawet w miejscach, które są intensywnie użytkowane, takich jak galerie handlowe, pokoje hotelowe, biura, lokale sklepowe, salony kosmetyczne, a także pokoje dziecięce, które w szczególności narażone są na zwiększoną eksploatację. Panele Dunes 3D z pewnością podołają temu zadaniu. Nie ma także znaczenia rozmiar pomieszczenia. Co więcej, odpowiednio dobrane panele mogą nawet optycznie je powiększyć. Możesz więc wykorzystać je dosłownie wszędzie, w formie i ilości jakiej potrzebujesz.

Nic dziwnego, że panele ścienne 3D z roku na rok zyskują na popularności. Wpisują się w najnowsze trendy i z uwagi na ich potencjał dekoracyjny oraz niezliczoną ilość możliwości są chętnie wykorzystywane przez profesjonalnych projektantów wnętrz, którzy mają ogromne pole do popisu. Panele Dunes 3D to niezwykle uniwersalny produkt, który ma wiele zalet. Jest przede wszystkim oryginalny i bardzo estetyczny, cechuje go również wysoka jakość i funkcjonalność, ale to nie jedyne powody, dla których są tak często wybierane przez klientów. Trójwymiarowe panele ścienne dają przede wszystkim możliwość odzwierciedlenia samego siebie, swojego charakteru. Producent poprzez szeroką ofertę umożliwia stworzenie niezliczonej ilości wariantów, każdy może więc stworzyć aranżacje według własnych upodobań i dostosować je swojego charakteru.

Za cenne informacje dziękujemy portalowi Panele-Scienne-Dunes.com.pl .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *