Co podarować na Dzień Babci i Dziadka?

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto, które daje sposobność do powiedzenia najbliższym, ile dla nas znaczą. Jeżeli poszukujesz pomysłu na prezent, który podkreśli wagę tego święta i zapewni wzruszenia oraz uśmiechy na twarzach obdarowywanych, to z pomocą przyjdą Ci fotoprezenty. Zajrzyj do tego artykułu, aby poznać propozycje prezentów na Dzień Babci i Dziadka.

Fotoprezenty na Dzień Babci i Dziadka – stylowe i praktyczne podarki

Fotograficzne pomysły na prezenty na Dzień Babci i Dziadka zapewniają ogromną liczbę ciekawych propozycji. Dzięki nim możesz dopasować podarki do charakteru Babci i Dziadka a także do tego, czym się zajmują. Przykładowo możesz podarować nawet aluminiowy bidon z własnym zdjęciem, jeśli lubią spędzać czas aktywnie i chcą mieć przy sobie zawsze zimny napój.

Klasykiem wśród fotograficznych prezentów na Dzień Babci i Dziadka jest kubek z własnym zdjęciem. Fotokubki umożliwiają nadrukowanie ulubionych zdjęć i cieszenie się nimi podczas celebrowania chwil z ulubionym napojem. Z takim foto gadżetem każda kawa i herbata będzie wyjątkowa. Babcia i Dziadek będą mogli zacząć dzień lub odpocząć popołudniu w bardzo miłej atmosferze. Nadrukuj na kubku zdjęcie ich wnucząt lub dzieci, aby zawsze mieli w pobliżu wizerunki najbliższych.

Z pewnością w dzieciństwie zdarzyło Ci się spędzić wiele czasu na kanapie lub fotelu u Babci i Dziadka. Aby teraz zapewnić im wygodę i umożliwić komfortowy relaks oraz przyjemne czytanie książek lub drzemanie, to podaruj im poduszkę z własnym zdjęciem. Na takim prezencie możesz nadrukować dowolną fotografię, która wywoła wzruszenie i uśmiech na twarzach Babci i Dziadka.

Świetnym pomysłem na prezent na Dzień Babci i Dziadka jest podarek, który pozwoli im spędzić więcej czasu z wnuczętami. Do takich foto gadżetów należą przede wszystkim foto puzzle i gra foto memory. Dzięki nim możliwa jest wspólna zabawa seniorów z najmłodszymi, co niewątpliwie zbliży ich do siebie. Poza świetnie wykonanymi foto gadżetami podarujesz im to co jest najcenniejsze – wspólnie spędzony czas.

Nowoczesnej Babci i Dziadkowi możesz podarować etui na smartfon z własnym zdjęciem. Wybierz dowolny obraz, aby ich urządzenie mobilne miało niepowtarzalny charakter. Wśród takich gadżetów znajdują się formaty pokrowców dopasowane do przyzwyczajeń i gustów różnorodnych użytkowników. W związku z tym znajdziesz wśród nich etui premium, silikonowe, drewniane, rozkładane w formie książeczki, wzmacniane czy sztywne.

CEWE Fotoksiążka na Dzień Babci i Dziadka – podaruj im wspomnienia

CEWE Fotoksiążka daje niebywałą okazję do podarowanie trwałej pamiątki. Publikacja drukowana na wysokiej jakości papierze z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik drukarskich zapewni niesamowite wrażenie podczas oglądania. Dzięki temu podarujesz coś, co zachwycić Babcię i Dziadka, ale równocześnie przywoła najmilsze wspomnienia.

W CEWE Fotoksiążce na Dzień Babci i Dziadka możesz umieścić wspólne zdjęcia obdarowywanych czy takie, na których pozują z własnymi wnuczętami czy dziećmi. Możesz nawet zorganizować sesję z tej okazji, aby umieścić w CEWE Fotoksiążce specjalnie wykonane zdjęcia. W takim albumie możesz także z powodzeniem umieszczać zdjęcia z ulubionych miejsc Babci i Dziadka czy ich najpiękniejszych podróży. Zastosowanie clipartów czy innych ozdobników pozwoli na dopasowanie CEWE Fotoksiążki do ich stylu.

CEWE Fotoksiążka może przyjmować przeróżne formaty. Do dyspozycji masz fotoksiążkę dużą, małą, XL, XXL panoramiczną, zwykłą panoramiczną, mini czy kieszonkową. Dodatkowo możesz zastosować różne warianty okładek. Do wyboru masz także uszlachetnienia, które obejmują ozdobne tłoczenia i uzupełnianie ich złotymi lub srebrnymi wykończeniami. Podczas zamawiania CEWE Fotoksiążki na Dzień Babci i Dziadka możesz skorzystać z różnorodnych formatów papieru. Album tego typu może mieć przeróżny charakter – od eleganckich publikacji po nowoczesne książki. Zaprojektuj małą książeczkę, która będzie symbolicznym prezentem od najmłodszych. Niech nawet te dzieciaki, które nie potrafią jeszcze mówić, mają okazję wyrazić swoje uczucia w Dzień Babci i Dziadka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *