Eleganckie paznokcie hybrydowe. Warszawa a podążanie za trendami

Paznokcie hybrydowe to trwały sposób pielęgnacji paznokci, z którego korzysta coraz więcej kobiet. Niestety nie wszystkie panie mogą wybrać ten rodzaj stylizacji, ponieważ praca w biurze wymaga raczej stonowanego stylu. Czy księgowe, urzędniczki i sprzedawczynie mogą pozwolić sobie na kreatywne paznokcie hybrydowe? Warszawa to miasto, w którym działa wiele salonów kosmetycznych, dlatego warto znaleźć taki, który rozumie potrzeby wszystkich kobiet.

Dlaczego warto postawić na paznokcie hybrydowe?

Główną zaletą paznokci hybrydowych jest ich trwałość. Twarda warstwa lakieru umieszczona na płytce paznokcia powinna utrzymać się bez odprysków i uszkodzeń przez nawet 3 tygodnie. Przez cały ten czas lakier wygląda świeżo i elegancko. Z tego względu paznokcie hybrydowe to rozwiązanie skierowane do kobiet, które nie mają czasu regularnie dbać o swoje dłonie i stopy. Wśród nich znajdą się między innymi panie, które na co dzień prowadzą aktywne życie zawodowe i rodzinne, jak również kobiety udające się na wakacje, które chcą w tym czasie mieć z paznokciami zwyczajnie spokój.

Trendy a wymagania związane z odpowiedzialną pracą

Mimo oczywistych zalet nie wszystkie kobiety decydują się na taki manicure. Dlaczego? Nie chodzi jedynie o to, że słaba płytka to czynnik, przy którym nie są wskazane paznokcie hybrydowe. Warszawa to jedno z polskich centrum biznesowych. Wiele kobiet znajduje tu zatrudnienie w pracy typowo biurowej, jak również obsłudze klienta. Siłą rzeczy każdy pracownik, który spotyka się z klientami, jest swego rodzaju przedstawicielem firmy, dlatego w przedsiębiorstwach stosuje się określony dress code. W przypadku kobiet dotyczy on także malowania paznokci. Krzykliwe barwy, a tym bardziej ręcznie malowane ozdoby nawet w subtelnym wydaniu nie będą mile widziane.

Trendy na nadchodzący sezon wiosenno-letni 2018 roku wydają się jednak łaskawe dla pracujących pań. Wszystko wskazuje na to, że niebawem do łask wrócą przede wszystkim jednolite barwy malowanych paznokci. Wśród nich między innymi klasyczna czerwień, czerń i grafit, dość klasyczny kolor nude, jak również stonowany niebieski. Poza ostatnią propozycją kobiety pracujące w biurach o mało sztywnym dress codzie będą mogły skorzystać ze wszystkich obowiązujących trendów. Natomiast na większą odwagę w stylizacji warto pozwolić sobie w trakcie wakacyjnego urlopu.

Paznokcie hybrydowe – Warszawa. Gdzie wykonać ten zabieg?

Gdzie w stolicy można wykonać paznokcie hybrydowe? Warszawa to oczywiście miasto ogromnych możliwości. Wśród licznych salonów kosmetycznych warto jednak wybrać taki, w którym rozumiane są potrzeby kobiet spełniających się w biznesie lub pracy z klientami, jak np. fingerspa mieszczący się na Powiślu. Przed przystąpieniem do wykonania lakieru hybrydowego warto skonsultować swój pomysł z doświadczoną kosmetyczką, która doradzi elegancki rodzaj zdobienia najlepszy dla twoich paznokci!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *