Eleganckie sukienki dla puszystych pań

Kobieta nie zależnie od figury i rozmiaru zawsze powinna prezentować się elegancko i z właściwą dla niej klasą. Niestety większość firm i marek odzieżowych swoje produkty kieruje dla kobiety o standardowych rozmiarach od rozmiaru S do maksymalnie XXL. Natomiast Panie o co nieco większych wymiarach mają szalony problem znaleźć dla siebie coś ciekawe i atrakcyjnego.

Wychodząc więc naprzeciw potrzebom pań o bardziej obfitych kształtach, założyliśmy sklep ExtraLargeShop.pl, w którym to każda kobieta nosząca rozmiary XXX..L poczuje się jak prawdziwa dama.

Sukienki dla puszystych

Jeżeli już mówimy o modzie dla pań puszystych to zazwyczaj mamy na myśli klasyczne stylizacje dla kobiet w wieku mojej mamy, czyli co najmniej po 50-tym roku życia. Natomiast młoda dziewczyna o obfitych biodrach pragnie wyglądać jak jej rówieśniczki i tak samo być atrakcyjna. No bo tusza też może być sexy. I tutaj mnie spotkała miła niespodzianka.

Eleganckie i na czasie, a przede wszystkim odzwierciedlające najnowsze trendy modowe w młodzieżowych stylizacjach- takie są sukienki plus size dla młodych kobiet w ExtraLargeShop. Tutaj każda z nas znajdzie coś dla siebie, a przy tym doskonale będzie się prezentowała nawet przy swoich szczupłych koleżankach. I to mi właśnie pasuje.

Drugą sprawą są ceny. Kiedyś miałam przyjemność odwiedzić sklep dla puszystych w moim mieście, było to oczywiście raz i tylko raz. Po prostu tam weszłam i niemal zaraz wyszłam. Dlaczego ? Otóż babcine fasony ubrań, w których wygląda się jak w worku to jedna sprawa. Druga zaś sprawa to ceny tak wygórowane, jak za towar najlepszej marki i z górnej półki.

Jejuśku- pomyślałam sobie- to mi krawcowa taniej uszyje i tak jak ja zechcę, dopasuje z burdy. Dlatego słysząc kolejny sklep dla puszystych, już miałam ten widok okropnych i drogich ubrań.

Spodnie, tuniki i bluzki w dużych rozmiarach

Pewnego razu potrzebowałam kreacji na wesele mojej kuzynki. Chodzenie po sklepach i szukanie nie wiadomo czego… ech i tak we wszystkim fatalnie wyglądam. Nie cierpię szukać i jeszcze bardziej się pogrążać w mojej tuszy. Koleżanka poleciła tuniki plus size, które zawsze są na czasie, na każdą okoliczność i doskonale tuszują niedoskonałości figury- znajdziesz takie na ExtraLargeShop- powiedziała. Zajrzałam i co zobaczyłam ?

Casual i eleganckie o szerokim kroju i przedłużonym fasonie, pozwalają ukryć mankamenty i wyeksponować atuty mojej sylwetki. Długie nogi, linia ramion oraz biust to atrybuty wielu puszystych kobiet, które warto pokazać, do tego czarne legginsy wyszczuplą nogi, co w konsekwencji da atrakcyjną sylwetkę każdej plus size pani. Bo nie o to chodzi, aby zakryć, ale uwydatnić to, co ma przyciągnąć uwagę oraz stworzyć efektowny i ponętny wygląd całej figurze. Na tym właśnie polega moda w rozmiarze XX… L, która pokazuje to, co w rumbensowskich kształtach jest najpiękniejsze, jednocześnie zakrywając ich mankamenty. Sklep ExtraLargeSize doskonale rozumie te niuanse i potrafi z każdej puszystej pani zrobić powabną i seksowną kobietę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *