Erotyczny must have, czyli 3 zabawki erotyczne dla kobiet, które musisz mieć

Dopiero wkraczasz do świata erotycznych gadżetów dla kobiet? A może już dość dobrze go znasz i chętnie eksplorujesz? Chcesz sprawić sobie nową zabawkę i dać trochę przyjemności? Dobrze trafiłaś! Przedstawiamy Ci 3 akcesoria erotyczne dla kobiet, które zdecydowanie poszerzą Twoje horyzonty. Możesz ich używać zarówno w pojedynkę, jak i w parze.

Po pierwsze, „stary”, dobry wibrator

Chcesz zbudować swoją erotyczną kolekcję gadżetów? Zacznij albo od klasycznego dilda, albo od wibratora. Różnią się od siebie najczęściej tylko wibracjami – dildo nie ma takiej funkcji, wibrator z kolei jak najbardziej. Oba akcesoria mają swoje zwolenniczki i nie da się określić, które z nich jest lepsze. To zależy od tego, jak Twoje ciało reaguje na wibracje. Naszym zdaniem zdecydowanie warto wypróbować oba warianty.

Tym bardziej że na rynku pojawia się coraz więcej nowinek. Zarówno dilda, jak i wibratory nabrały nowych kształtów. Gadżety erotyczne dla kobiet o fizjologicznym wyglądzie – to jedna z wielu dostępnych opcji. Wiele nowoczesnych modeli ma charakterystyczne, wręcz futurystyczne, opływowe kształty, które idealnie dopasowują się do kobiecej anatomii. Dzięki temu można z nimi osiągnąć znacznie więcej niż z klasycznymi akcesoriami. Jak widać, gadżety erotyczne dla kobiet to dziedzina, w której dzieje się naprawdę dużo!

Po drugie, masażery w służbie kobiet

Do zabawek dla kobiet wielkim krokiem wkroczyły różnego rodzaju masażery i stymulatory łechtaczki. Są to najczęściej masażery ergonomiczne, które dopasowują się do kształtu dłoni oraz krągłości kobiecego ciała. Jednocześnie często same mają autonomiczną budowę. Działają przeważnie dzięki wibracjom albo technologii fali ciśnienia. Obie metody są bardzo skuteczne, a przy tym szybkie w działaniu, jednak to właśnie wibratory łechtaczki z funkcją fali ciśnienia biją rekordy popularności. Tego typu gadżety erotyczne dla kobiet delikatnie pobudzają wrażliwe miejsca – możesz poczuć subtelne zasysanie. Albo mocniejsze, jeśli tylko ustawisz inny tryb. Takie masażery to prawdziwy game changer w dziedzinie seksu solu, ale i przydatny dodatek, jeśli uprawiasz go z drugą osobą.

Po trzecie, akcesoria erotyczne dla kobiet i systematyczne ćwiczenia

Jeśli chcesz wnieść swoje życie seksualne na wyższy poziom, zacznij wzmacniać mięśnie Kegla znajdujące się na dnie miednicy. Regularny trening poprawi ich elastyczność oraz moc, a do tego polepszy ukrwienie tych partii. Co więcej, tego rodzaju ćwiczenia są łatwe, przyjemne i można je wykonywać w domu. Wystarczy, że zaopatrzysz się w kulki gejszy. Jak działają? Utrzymanie kulek wewnątrz wymusza pracę mięśni. Dzięki temu mięśnie stają się coraz silniejsze, co każda z kobiet doceni na co dzień. Sile mięśnie Kegla to lżejszy poród oraz szybsza rekonwalescencja po nim, brak problemów z trzymaniem moczu, a do tego znacznie lepszy seks! Wzmacnianie mięśni sprawi, że będziesz miała lepsze, mocniejsze, a do tego dłuższe orgazmy. Same plusy, prawda?

Jak wygląda sesja treningowa z tym akcesorium erotycznym dla kobiet? Wielu specjalistów zaleca, aby zaczynać od kilku minut z kulkami. Trening polega po prostu na noszeniu kulek. Gadżet ma w środku elementy wibrujące, a wibracje uaktywniają się podczas najmniejszego ruchu. Mięśnie będą pracować, a Ty zupełnie nie musisz się na tym skupiać. Jeżeli chcesz zintensyfikować trening, możesz zaciskać mięśnie. Aby dostrzegać efekty, stopniowo zwiększaj czas, w którym będziesz nosić ten erotyczny gadżet dla kobiet.

Warto wiedzieć, że kulki gejszy to jeden z tych akcesoriów erotycznych dla kobiet, których można używać również w trakcie pieszczot – w pojedynkę albo w parze.

Eksplorowanie sfery erotyki może przynieść Ci naprawdę sporo przyjemności. Wystarczy, że otworzysz się na nowe doznania i z otwartością podejdziesz do różnego rodzaju nowinek. Erotyczne gadżety dla kobiet to najlepszy sposób, aby poznać siebie jeszcze lepiej, zadbać o siebie i dać sobie rozkosz. To co, spróbujesz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *