Etui na telefon jak biżuteria

Telefon towarzyszy nam dziś niemal przez cały dzień. Większość młodych osób posiada już smartfony, które spełniają funkcję nie tylko urządzenia służącego do komunikacji, ale także nawigacji, poradnika zakupowego, kalkulatora, dyktafonu, miejsca na notatki i co nie mniej ważne – podręcznego aparatu. To dlatego mówi się, że niektórym telefony wręcz ‘przyrosły’ do rąk, ale taki jest znak naszych czasów i nie ma co z tym specjalnie walczyć – życie nabrało szybszego tempa, jest bardziej wymagające, a dobry telefon może w nim wiele ułatwić.

Ochroń to, co ważne

Ponieważ telefony pełnią rolę małych centrów informacyjnych, warto o nie odpowiednio zadbać. Ze względu na swoją, wciąż dość delikatną budowę, narażone są na upadki czy zarysowania. Na szczęście można w łatwy sposób temu zapobiec, kupując odpowiednio dobrane etui na telefon. Komórka  w ten sposób chroniona będzie z każdej strony, a nam będzie łatwiej ją chwycić, znaleźć w torebce.

etui-telefonEtui chroni i zdobi

Dobre etui na telefon jednak nie tylko go chroni, ale i zdobi. Dzisiejsze obudowy wyglądają bardzo atrakcyjnie i można bez problemu dopasować je do każdego, nawet dość rzadko spotykanego modelu telefonu, a także do dowolnie wybranego stylu i upodobań. Zwłaszcza kobiety przywiązują wagę do wyglądu etui do telefonu, ponieważ jest ono równoważne z portfelem czy torebką – po prostu musi do nas pasować. Nie ma problemu więc z zakupem skórzanego etui wysokiej jakości, można też wybrać etui grubo wysadzane błyszczącymi kamieniami czy cyrkoniami, skrzące się w słońcu. Dla fanów kreskówek, seriali czy superbohaterów z komiksów znajdą się również etui z ich ulubionymi bohaterami. Nie brak również takich futerałów, które pozwalają lepiej wyrazić siebie, przedstawić się innym jako osoba dowcipna, o wyczuciu stylu czy śledząca najnowsze trendy. W taki sposób bardzo łatwo można wyróżnić się z tłumu. Gadżeciarskie etui na telefon, wyciągnięte by zrobić selfie czy sfotografować posiłek w restauracji, czasem przyciąga wzrok bardziej, niż ubiór właścicielki telefonu. To właśnie dlatego niektóre z blogerek modowych tak wielką wagę przykładają do doboru swoich etui i mają ich całe kolekcje, w które mogą ‘ubierać’ telefon w zależności od nastroju i reszty stylizacji.

Trudno jest jednoznacznie ocenić to zjawisko – niektórzy twierdzą, że to przesada, innych cieszy taka zabawa i możliwość kreatywnego wyżycia się, podczas ‘ubierania’ i dopasowywania akcesoriów do swojego telefonu. A dla samego telefonu na pewno lepiej jest, że coś chroni go przed czynnikami zewnętrznymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *