Etui na telefon jako prezent dla chłopaka?

Szukając oryginalnych pomysłów na prezent dla kolegi z pracy, przyjaciela lub innego, bliskiego Ci mężczyzny, warto rozważyć pomysł zakupu klasycznego etui na telefon. To niezwykle praktyczny przedmiot, który z jednej strony jest upominkiem stosunkowo tanim, z drugiej zaś strony na tyle wyszukanym, że z pewnością w pozytywny sposób zaskoczy obdarowanego nim mężczyznę/chłopaka. W sklepach znajdziesz dziesiątki różnych modeli etui do telefonów wielu typów, w tym specjalne wersje pokrowców projektowanych wyłącznie z myślą o mężczyznach. A jakie etui są teraz najbardziej modne?

Telefon na prezent

Mężczyźni w zdecydowanej większości przypadków cenią sobie proste, klasyczne rozwiązania, zatem docenią wartość każdego elegancko wykończonego etui, wykonanego z trwałych, dobrej jakości materiałów, najlepiej w ciemnej kolorystyce. Czarne etui na telefon to klasyk w tej kategorii przedmiotów, oczywiście gdy chodzi o modę męską. Pamiętajmy, że etui na prezent dla mężczyzny nie musi być koniecznie w kolorze czarnym. Ciekawym pomysłem może być etui w kolorze brązowym, wyróżniające się atrakcyjną fakturą materiału, z jakiego zostało wykonane. Kolor i faktura takiego etui może nawiązywać to koloru i faktury dobrze wyprawionej skóry naturalnej, materiału cenionego przez zdecydowaną większość mężczyzn. Panowie, którzy są miłośnikami sportu, na pewno docenią wartość sportowego etui na telefon. Dla kibiców klubów piłkarskich ciekawym prezentem mogą być pokrowce na telefony w kolorach drużyn, którym kibicują. Obecnie wiele klubów piłkarskich ma w swojej ofercie gotowe naklejki, którymi można okleić telefon lub samo etui. Jeśli etui ma stać się prezentem bardziej wyrafinowanym, warto sięgnąć po produkt markowy, sygnowany znaczkiem znanej firmy typu Hugo Boss lub Kelvin Klein. Takie stylowe etui z pewnością spodoba się każdemu, dbającemu o swój wizerunek mężczyźnie.

Jaki wybrać telefon

Szukając etui na prezent pamiętaj aby wcześniej sprawdzić, jakim modelem telefonu/smartfona posługuje się mężczyzna, którego zamierzasz obdarować tego typu upominkiem. Dzięki temu unikniesz sytuacji związanej z niedopasowaniem prezentu do rozmiaru telefonu, z jakiego on korzysta. Ostatecznie nie ma nic gorszego niż prezent, który do niczego nie pasuje i który z pewnością wyląduje na dnie szafy lub w koszu na śmieci. Warto również wspomnieć, że dla część osób etui na telefon wydaje się prezentem wyjątkowo osobistym. Upominkiem, który wypada wręczyć jedynie bliskiej osobie. W praktyce, jeśli taki zakup okaże się przedmiotem dobrze dobranym – pasującym do danego modelu telefonu – z takiego prezentu będzie zadowolony każdy mężczyzna, który lubi gadżety i różnego rodzaju stylowe dodatki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *