Gdzie go dotykać? Oto 7 najbardziej erogennych punktów męskiego ciała

On też ma czuły punkt na ciele, którego dotyk pobudza i – wyobraź sobie – jest ich więcej, niż jeden. Gdzie tych punktów szukać? Podpowiadamy.

Dotyk w czuły punkt to dla mężczyzny nie tylko doznanie fizyczne, ale też psychiczne. Wbrew powszechnej opinii, tym czułym punktem są nie tylko okolice intymne. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

1. Uszy

Tutaj jest podobnie, jak u kobiety – uszy faceta są bardziej unerwione, przez co niemal od razu reaguje on na pieszczoty wargami i językiem. Przyjemne dla niego będzie również ssanie, podgryzanie, muskanie i chuchanie.

2. Okolice ust

Obrysowywanie kształtu ust językiem, dotykanie palcami i całowanie obszaru wokół ust – jest więcej, niż pewne, że to na niego zadziała. On się nawet nie spodziewa, jak bardzo.

3. Wewnętrzna strona uda

Jedno z najbardziej erogennych miejsc na męskiej mapie ciała. Wystarczy delikatny dotyk, aby go pobudzić. Potem będzie już tylko lepiej!

4. Szyja

Nie mogło jej zabraknąć. Szczególnie starannie zadbaj o miejsce pomiędzy żuchwą, a jabłkiem Adama. Sama będziesz zaskoczona efektem.

5. Miejsce pomiędzy moszną, a odbytem

Przesuwając się niżej pod moszną w kierunku odbytu, natrafisz na małe wgłębienie, które warto poddać delikatnemu naciskowi.

6. Odbyt

Nie możemy go pominąć, gdyż jest naukowo potwierdzone, że we wnętrzu kiszki stolcowej kryje się męski punkt G (ok 5 cm od zwieracza). Warto jednak wiedzieć, że pieszczoty tego miejsca nie każdemu mogą odpowiadać, dlatego do tematu trzeba podchodzić delikatnie i stopniowo – to pozwoli wyczuć, czy on jest chętny. Zacznij np. od gładzenia ręką i jeśli będziesz widzieć entuzjazm, pójdź o krok dalej – użyj zwilżonego śliną palca.

7. Penis

Dla wielu mężczyzn najbardziej erogenne miejsce, chociaż tutaj też trzeba wyróżnić pewne obszary. Po pierwsze główka penisa – jest bardzo wrażliwa, także staraj się stymulować ją delikatnie (ręką lub językiem). Po drugie wędzidełko łączące napletek (jeśli jest) z żołędzią – potraktuj je zwilżonym palcem lub językiem, wykonując delikatne okrążenia. Po trzecie moszna, a więc woreczek zasłaniający jądra – tutaj całuj i lekko masuj.

Jeśli on ma problemy z „przetrwaniem” pieszczot, a Ty byś chciała nieco dłużej go dotykać (Ciebie też to nakręca), zaproponuj wsparcie preparatem Erozon Max. To naturalny wspomagacz potencji, który przedłuża doznania erotyczne i daje pełną kontrolę nad wytryskiem.

Znasz już erotyczną mapę ciała mężczyzny, więc życzymy przyjemnego „zwiedzania” dla Was obojga!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *