Gdzie udać się na zabiegi laserowe?

Depilacja laserowa cieszy się dzisiaj ogromną popularnością. I nie ma w tym nic dziwnego, bo to przecież jedyna metoda, dzięki której udaje się pozbyć niechcianych włosków z wybranych partii ciała raz na zawsze.

Wiązki laserowego światła docierają w głąb skóry i niszczą melaninę, czyli główny barwnik włosa. To właśnie dlatego włoski nie odrastają. Depilacja bikini czy innej części ciała wykazuje dzisiaj 99% skuteczność. Jeśli i Ty chciałabyś skorzystać z takich zabiegów, by móc cieszyć się już zawsze idealnie gładką skórą, dobrze zastanów się nad wyborem salonu, w którym takowe przeprowadzisz. Pamiętaj, że tylko sprawdzone placówki, wykwalifikowani specjaliści i sprzęt najnowocześniejszej generacji, pozwoli Ci osiągnąć zamierzone efekty szybko i przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

Kompetencje osób wykonujących zabieg

Jak rozpoznać profesjonalizm specjalistów, którzy podejmują się realizacji zabiegów z zastosowaniem lasera? W niezwykle prosty sposób. Wystarczy sprawdzić posiadane uprawnienia, certyfikaty przebytych szkoleń i kursów. Najlepiej wybierać placówki, w których depilacja laserowa realizowana jet przez medyka.

Profesjonalista przeprowadzi też najpierw wywiad. Zbada stan skóry, oceni strukturę włosków, które mają podlegać całkowitemu zniszczeniu. Opowie o każdym etapie przeprowadzania depilacji przy użyciu lasera, dobierze też właściwe urządzenie.

Specjaliści z jednej z warszawskich klinik potwierdzają także, że podczas pierwszej rozmowy konsultacyjnej wykluczane są ewentualne przeciwwskazania do wykonania laserowych zabiegów. Pamiętajmy, że chociaż laserowa depilacja bikini czy innej strefy naszego ciała jest bezpieczna, to nie może z takich zabiegów korzystać każdy. Przeciwwskazaniem jest między innymi ciąża, okres karmienia piersią, choroby skóry, takie jak łuszczyca czy bielactwo bądź choroby onkologiczne.

Urządzenia laserowe najlepszej jakości

Bez problemu można znaleźć salon w swojej okolicy, w którym oferowana jest depilacja laserowa. W wyszukiwarkę wystarczy wpisać hasło typu „depilacja laserowa warszawa wola”, by poznać adres konkretnej placówki. Zwracamy jednak uwagę, że lokalizacja nigdy nie powinna być priorytetem w kwestii wyboru miejsca wykonywania laserowych zabiegów. Zwracajmy uwagę na kwalifikacje specjalistów, ale też jakość urządzeń laserowych.

Najnowocześniejsze lasery, takie jak laser frakcyjny Alma Harmony XL Pro iPixel posiadają na przykład nakładkę chłodzącą, która działa jak naturalny znieczulacz, dzięki czemu osoba poddająca się zabiegom, nie odczuwa podczas ich realizacji żadnego dyskomfortu. Co więcej, takie lasery automatycznie dobierają parametry działania, określają indywidualną strukturę włosów, dzięki czemu laser wydzielany jest z odpowiednią mocą. Takie właściwości pozwalają nie tylko na pełną skuteczność zabiegów, ale gwarantują też pełne bezpieczeństwo.

Artykuł powstał na podstawie materiałów merytorycznych na stronie: spireclinic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *