Inne zastosowania herbaty

Codziennie prześcigamy się w wymyślaniu innych zastosowań dla powszechnie znanych przedmiotów i substancji. Pozwala nam to zaoszczędzić sporo pieniędzy. Okazuje się, że wystarczy tylko być pomysłowym! Jeden ze słynnych zimnych napojów umożliwi nam pozbycie się rdzy i usunięcie osadu z muszli klozetowej. A czy zastanawiałeś się kiedyś, w czym może ci pomóc herbata? Okazuje się, że ten pyszny napar może cię zaskoczyć.

Spójrz inaczej na herbatę

Obolałe, opuchnięte oczy i sińce pod oczami potrafią zepsuć nam humor. Zwłaszcza jeśli pojawiają się przed ważnym wydarzeniem. Nie chcesz, aby nieatrakcyjny wygląd popsuł ci plany? Zdecyduj się na okład z herbaty!

Namocz dwa płatki kosmetyczne w mocnym naparze i przyłóż na powieki, co jakiś czas ponownie mocząc. A może masz problem z kwiatami? Od jakiegoś czasu stoją w miejscu i zupełnie nie wiesz, jak pobudzić je do wzrostu? To proste!

Raz na tydzień podlej je herbatą i obserwuj, co się dzieje! Napar z herbaty pomoże także w walce z mszycami. Bardzo mocna herbata skutecznie je odstraszy. Sprawdzi się również jako płyn do mycia luster. Wszelkie zacieki i smugi znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki!

A może cierpisz na nieprzyjemny zapach stóp? Nie ma się czego wstydzić! Zafunduj im kąpiel w herbacie. Gwarantuję, że dzięki temu zredukujesz ten problem! Herbata przyniesie także ulgę zwierzętom, którym ropieją oczy. To wszystko sprawia, że herbatę można nazwać cudownym naparem do zadań specjalnych!

Poproszę najlepszą herbatę!

Kupując herbatę, zwróć uwagę na datę produkcji lub pakowania. To bardzo ważne. Niestety nie wszędzie będziesz w stanie ją znaleźć. Warto także wspomnieć o tym, że herbata pakowana w torebki może mieć inne właściwości od tej liściastej, zaparzanej tradycyjnym sposobem.

Nie będziesz też w stanie sprawdzić, co zawiera torebka, bez jej uprzedniego rozerwania. Jako konsument powinieneś mieć świadomość tego, co spożywasz. Sięgając po herbatę liściastą, masz okazję obejrzeć i rozgryźć liść, sprawdzając tym samym jego świeżość i aromat.

Chcesz, aby towar, który zamówisz, był zgodny z twoimi oczekiwaniami? Polecamy ci stronę internetową, która nie tylko umożliwia złożenie zamówienia, ale także przybliży ci sekrety herbaty. Odwiedź www.herbatazcejlonu.pl i przekonaj się sam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *