Jak być seksowną kobietą? Praktyczne porady

O seksapilu mów się sporo. A raczej o jego wadze. Niestety, ale nie ma co ukrywać. Jest to ważne, społeczne narzędzie i nie ma sensu się z tym kłócić. Seksapil niesie ze sobą szereg korzyści, zarówno w życiu prywatnym, jak również zawodowym. Dlaczego?

W strefie prywatnej oznacza większe grono znajomych. Tak! Ludzie lubią spotykać się z ładnym osobami i przebywać w ich towarzystwie. Natomiast w biznesie ułatwia wiele kontaktów, zawieranie umów, czy budowanie zaufania zespołu. Uznaje się, że osoby o ładnej aparycji są postrzegane jako te bardziej godne zaufania.

Jednak, czy sam seksapil jest czymś, z czym człowiek się rodzi? W końcu to nic innego, jak pewnego rodzaju aura, która otacza człowieka. I można nauczyć się tą aurą manipulować, tak samo, jak można nauczyć się robić dobre, pierwsze wrażenie, które częściowo również związane jest z seksapilem.

Seksowna kobieta, czyli jaka?- Jak być seksowną kobietą? Praktyczne rady

Warto pamiętać, że seksapil to coś więcej, niż uwarunkowania genetyczne, czyli rysy twarzy, czy długie nogi. To przede wszystkim coś wewnętrznego, bardziej złożonego, co emanuje na zewnątrz, przykuwa uwagę intryguje. Oczywiście, pewne aspekty zewnętrzne są istotne. Jednak nie są wszystkim, na co należy zwracać uwagę czy na czym wyłącznie trzeba polegać.

1. Bądź pewną siebie

To zdecydowanie podstawa. Piękne osoby cechuje sposób chodzenia, czy sylwetka, którymi zwracają na siebie uwagę w naturalny sposób, wyróżniają się z tłumu. Trudno mówić cokolwiek o poszczególnych elementach, które składają się na seksapil bez wspomnienia na temat pewności siebie. To ona pozwala wprowadzać wiele z nich.

2. Czy jest coś bardziej seksi niż uśmiech kobiety?

I chociaż brzmi to banalnie, szczęśliwi, uśmiechnięci ludzie wydają się bardziej atrakcyjni. Wszystko dlatego, że emanują pozytywną energią, którą zarażają innych. Dlatego uśmiechaj się i to dużo.

3. Utrzymuj kontakt wzrokowy w trakcie rozmowy

I częściowo związane jest to z pewnością siebie. Osoby, które uciekają wzrokiem w trakcie rozmowy wydają się zawstydzone, nieśmiałe, a czasem stłamszone. Utrzymywanie kontaktu wzrokowego jest seksowne.

4. Skończ porównywać się z innymi

Pewność siebie związana jest z własną samooceną. Tym, w jaki sposób postrzegasz siebie. I niestety, ale XXI wiek wraz z całym dobrodziejstwem w postaci Internetu, niesie ze sobą także pewne trudności. W końcu na mediach społecznościowych jest całe mnóstwo zdjęć pięknych, szczupłych kobiet, które wyglądają jak modeli. Nie warto porównywać się z nimi, czuć się gorzej we własnej skórze, czy nawet krytykować. Większość z tych zdjęć jest po przeróbkach. Musisz akceptować siebie, oczywiście dbanie o zdrowie jest ważne, ale jeśli chcesz emanować naturalnym seksapilem, musisz czuć się dobrze sama ze sobą.

5. Unikaj nadmiernego makep-upu

W dzisiejszych czasach coraz bardziej wydaje się, że makijaż jest nadużywany. Jednak wcale nie jest to seksi. Tym bardziej, że naturalne piękno jest tym, co przyciąga uwagę. Makijaż powinien w delikatny sposób podkreślać walory danej twarzy, jego nadmiar sprawia, że zacierają się rysy, a cena wygląda sztucznie.

6. Smart and sexy

Inteligencja jest czymś pociągającym. Dlatego kobieta, która zna się na wielu tematach, jest również bardziej atrakcyjna. Tym bardziej, że mężczyźni też lubią pogadać o różnych sprawach, jeśli się do tego nie przyznają. I bardziej docenią partnerkę z którą mogą pogadać o wszystkim i o niczym.

7. Bądź tajemnicza

Jeśli zastanawiasz się, jak być seksowną kobietą, doskonałym sposobem jest tajemniczość. Skrywanie czegoś, a przynajmniej stopniowe odkrywanie siebie jest tym elementem, który dodaje romantycznej aury spotkaniom. Pozostawia niedosyt i chęć sięgnięcia po więcej. Tajemniczość, tak samo w męskim, jak też żeńskim wydaniu jest bardzo pociągająca, intryguje. A trudniej przestać o ludziach, którzy intrygują.

8. Strój również jest ważny

I strój również powinien wiązać się nieco z tajemniczością. Odkrywanie zbyt wiele wcale nie jest atrakcyjne. Co prawda, może oddziaływać na zmysł wzroku, ale dosłowność jest nudna, nie pozostawia zbyt wiele miejsca dla fantazji. Dlatego bielizna, którą wybierasz, powinna być faktycznie seksowna. Stroje, które nie pozostawiają cienia tajemniczości są przereklamowane. Lepiej sprawdzi się ta elegancja, z dodatkiem koronki.

Jeśli chodzi o wierzchni strój, powinien być obcisły, ale także odpowiednio dopasowany do sytuacji. Spodnie, koszule, czy koszulki, które opinają ciało i podkreślają jego walory, przyciągają uwagę. I intrygują.

9. Stawiaj sobie cele i wyzwania

Umiejętność nie tylko stawiania celów, ale przede wszystkim ich realizacji jest elementem, który dodaje pewności siebie. A to prosta droga do tego, by stać się bardziej atrakcyjną, emanować pewnością siebie, naturalnym urokiem, a dzięki temu także seksapilem.

Seksowna kobieta zna swoje poczucie wartości, dlatego jest niezależna, jednak też nie zimna i zdystansowana. Korzystając z tych porad z pewnością zauważysz zmiany w podejściu do Twoje osoby ludzi, tak samo tych przypadkowych, jak również tych, z którymi widujesz się regularnie.

Jak być seksowną kobietą dla partnera?

Nad swoją atrakcyjnością można pracować zarówno w sferze społecznej, rozwijać pewne umiejętności, ale również w związku. Strefa fizyczna, a przede wszystkim wzajemny magnetyzm, niegasnący ogień pożądania i ciarki na plecach, które pojawiają się pomimo upływu czasu, mogą wymagać trochę pracy, warto jednak zadbać o to w imię szczęśliwego, stabilnego i zdrowego związku. Jak być seksowną kobietą dla swojego partnera?

1. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa – wstaw lustro do sypialni

Odrobina pikanterii podkręca atmosferę i wzmaga doznania. Wiele par korzysta z lustra, w którym mogą się przyglądać w trakcie zbliżenia.

2. Działaj na jego zmysły

Mężczyźni są wzrokowcami, przede wszystkim. Dlatego, obok seksownej bielizny, a może prostego stroju, jak jego koszula, pamiętaj także o tym, w jaki sposób się ruszasz. I nie muszą być to ruchy bezpośrednie i jednoznaczne. Raczej sugestywne sygnały, którymi nieco go kusisz, a nieco pogrywasz sobie z nim. Taka zabawa buduje nieziemskie napięcie.

3. Czytajcie wspólnie erotyczne opowiadania

I chociaż Internet daje dość oczywistą alternatywę, to dobra literatura jest tym, co naprawdę pomaga stworzyć intymną, magnetyczną, a czasem niemalże zwierzęcą atmosferę, w której nawet stare, dobre małżeństwa, czują się niczym nastolatkowie. Słowo pisane oddziałuje na wyobraźnię, pobudza fantazje i pozostawia pewnego rodzaju niedomówienie w postaci braku faktycznego obrazu poza tym, który rysuje się w myślach.

4. Zadbaj o odpowiednią atmosferę

W tym mogą pomóc zapachowe świecie, jak również nastrojowa muzyka. To doskonały dodatek to miłosnych uniesień.

Możliwości jest tak naprawdę wiele. Jednak najważniejszy jest dialog, jak również umiejętność słuchania drugiej strony, ale też wyrażania swoich pragnień i potrzeb. Tylko obustronne zaspokojenie, nie tylko w strefie fizycznej, ale również emocjonalnej i innych aspektach życia, przekładają się na udany związek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *