Jak działa krem z kwasem hialuronowym?

Czym jest kwas hialuronowy 

Kwas hialuronowy jest naturalnie wytwarzany w naszym organizmie. To cukier, który pomaga zapewnić skórze odpowiednie nawilżenie, odpowiada za jej sprężystość i gładkość, nadaje młodzieńczego napięcia cerze. Zatrzymuje wodę w skórze, dlatego stosuje się go w wielu kremach nawilżających. Z wiekiem jego produkcja w skórze znacznie się zmniejsza, dlatego też dostarczamy go razem z produktami kosmetycznymi.

Krem z kwasem hialuronowym – jak działa? 

Jeden gram kwasu hialuronowego potrafi wiązać nawet do dziesięciu litrów wody, przyciąga wodę i zapewnia dogłębne nawilżenie skóry. Dodatkowo zapobiega jej utracie, poprawiając tym samym strukturę skóry. Kremy z kwasem hialuronowym warto stosować już od 20-25 roku życia – dzięki temu zapobiegniemy pojawianiu się pierwszych oznak starzenia i utrzymamy zdrową cerę.

Kwas hialuronowy, jako naturalny budulec skóry, jest bardzo popularny w produktach kosmetycznych. Warto jednak wybierać kosmetyki zaufanych marek o zrównoważonym składzie i najlepiej dostępnej formie kwasu. W zależności od tego, jaką ma masę cząsteczkową, jego wnikanie do poszczególnych warstw skóry będzie inne. Mikrosferyczny kwas, wykorzystywany w kosmetykach Janda, dociera do najgłębszych warstw skóry dzięki opatentowanej formule nośnika.

Produkty z kwasem hialuronowym – jak używać 

Krem hialuronowy to doskonały produkt aby włączyć go do codziennej pielęgnacji. Rozpoczynając pielęgnację opartą na kwasie hialuronowym warto pamiętać o dokładnym oczyszczeniu skóry twarzy. Umożliwi to jego penetrację w głąb skóry.

Kremy zawierające kwas hialuronowy mogą być stosowane zarówno rano, jak i wieczorem. W tym aspekcie można zaufać profesjonalnym liniom produktów, których składniki są doskonale skomponowane, by zapewniać zrównoważone działanie.

Decydując się na krem z kwasem hialuronowym do twarzy Janda możecie się spodziewać doskonałych rezultatów. Przede wszystkim wasza skóra będzie nawilżona, nastąpi wyraźna redukcja zmarszczek, poprawa kondycji skóry. Dzięki pobudzeniu fibroblastów do działania będzie wyglądała młodo przez długi czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *