Jak mężczyzna walczy o kobietę? – poradnik

Mężczyzna, który jest zainteresowany kobietą lub tworzy z nią związek, na każdym kroku będzie okazywał jej zainteresowanie oraz dawał sygnały, że wciąż mu zależy. Zakochany mężczyzna każdego dnia zabiega o względy swojej wybranki, co można łatwo zaobserwować. Jak mężczyzna walczy o kobietę? Co charakteryzuje zainteresowanego mężczyznę?

Jak mężczyzna walczy o kobietę, gdy jest zakochany?

Zakochany mężczyzna daje mnóstwo znaków, aby pokazać, że mu na Tobie zależy. Zdarza się, że panowie obierają inną strategię i mogą udawać obojętność tylko po to, by sprawdzić, czy Tobie również na nim zależy. Przeważnie jednak chcą zaprezentować się przed partnerką z jak najlepszej strony. Można zaobserwować:

  • wykazuje zainteresowanie i chęć rozmowy – mężczyzna, który walczy o kobietę, będzie okazywał jej nieustanne zainteresowanie, może inicjować rozmowę, zaczepiać na różne tematy, zaczyna też interesować się tym, co lubisz i szuka wspólnych tematów;
  • jest pomocny – panowie często okazują swoje zainteresowanie właśnie poprzez pomoc, mężczyzna może zaproponować Ci pomoc choćby w przeprowadzce czy naprawie czegoś w domu;
  • jest kreatywny i stara się Cię zaskakiwać – może przygotować w niespodziance kolację lub zaskoczyć Cię podarkami – choćby bukietem kwiatów;
  • okazuje Ci zaufanie – w rozmowach z Tobą może poruszać poważne, a nawet trudne tematy, z zaufaniem powierza Ci swoje sekrety, gdyż jesteś dla niego wyjątkowa i Ci ufa;

Mężczyzna, który walczy o kobietę, stara się… imponować

Mężczyzna, który walczy o kobietę, będzie starał się jej zaimponować oraz zaprezentować się z jak najlepszej strony. W tym celu może zacząć jeszcze bardziej dbać o swój wygląd – nosić czyste, eleganckie ubrania oraz o fryzurę – może udać się do fryzjera lub zacząć układać włosy.

Tęskni, gdy nie ma Cię w pobliżu

Mężczyzna, który walczy o kobietę będzie jej okazywał szczególne zainteresowanie, nawet wtedy, gdy nie ma jej w pobliżu. Gołym okiem można zauważyć, że tęskni, świadczy o tym przede wszystkim podtrzymywanie kontaktu telefonicznego. Mężczyzna wysyła Ci SMS-y, a wieczorami prowadzi także rozmowy telefoniczne. Wyraźnie nie może się doczekać Twojego powrotu, często wspomina, co będziecie robić, gdy wrócisz – może planować wyjście do restauracji lub zaprosić Cię na romantyczną kolację. Nawet podczas rozłąki mężczyzna jest zainteresowany tym, co robisz w ciągu dnia i jak się czujesz – pyta, jak Ci minął i z chęcią wysłuchuje tego, co masz mu do powiedzenia.

Traktuje Cię wyjątkowo i inaczej niż wszystkich

Mężczyzna traktuje swoją wybrankę inaczej niż wszystkich wokół – można powiedzieć, że ma ona u niego specjalne względy. Zainteresowany mężczyzna będzie starał się Cię bronić oraz opiekować się Tobą. Pierwszy wychodzi z inicjatywą oraz chce dzielić się z Tobą swoimi rzeczami – chciałby, abyś była częścią jego życia.

Co nie pozostawia złudzeń, że mężczyzna jest zainteresowany?

Jeśli jesteście w związku oprócz romantycznej strony, dba również o zwykłą codzienność – będzie starał się robić zakupy, planować codzienne obowiązki oraz uwzględniać Cię w swoich planach. Z kolei, gdy dopiero się spotykacie, będzie chciał wprowadzić waszą relację na wyższy poziom – niekiedy może nawiązywać do pomysłu zamieszkania razem. Wyraźnie podkreśla, że chciałby z Tobą spędzać przyszłość oraz planuje wspólną przyszłość i równie często co Ty proponuje wspólne wypady lub wyjścia do restauracji – niewątpliwie świadczy to o zainteresowaniu partnera,.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *