Jak przyśpieszyć gojenie blizny po cesarskim cięciu

Blizny i rany po cesarskim cięciu wymagają szczególnej opieki. Personel medyczny zapewni ci ich szybkie wygojenie i zabezpieczy przed ewentualnymi infekcjami. Niemniej jednak ślad u dołu brzucha nie wygląda zbyt estetycznie, szczególnie jeżeli chcesz szybko wrócić do formy i latem ubrać bikini.

Sam zabieg cesarskiego cięcia należy potraktować jako operację. Z tego też względu taka blizna pooperacyjna nie zniknie od tak sobie. Uszkodzone warstwy skóry w wyniku nacięcia nie są w stanie zregenerować się i zniwelować bez odpowiednich zabiegów. W tym celu należy zastosować plastry na blizny po cesarskim cięciu.

Plaster Antiscarin to jak druga skóra

Plaster na blizny Antiscarin to połączenie żelu silikonowego i specjalnego materiału będącego tzw. drugą skórą. Wspólnie one tworzą  doskonałe warunki do szybkiej i skutecznej rehabilitacji ran pooperacyjnych.

Produkt zalecany  jest dla kobiet po cesarskim cięciu, które szybko chcą dość do pełnej formy, przy tym cenią sobie wygodę i skuteczność działania. Wygodny w codziennym użytkowaniu. Dopasowany jest do blizn po cesarskim cięciu, więc wystarczy go tylko nałożyć na miejsce rany. Produkt jest bardzo wytrzymały i może być stosowany nawet do 28 dni.

Jak działa plaster na bliznyf

Produkt jest noszony 24 godziny na dobę. Dobrze założony wywiera nacisk na skórę i w trakcie noszenia masuje miejsce blizny. Nie potrzebujesz stosowania żadnych maści i żeli, ponieważ sam plaster spełnia to zadanie.

Specjalny materiał stanowiący drugą skórę zapewnia pełen komfort noszenia produktu podczas całego dnia:

– pozwala oddychać skórze właściwej
– zapewnia jej odpowiednią wilgotność
– zapobiega odkształcaniu się samego plastra i nie haczy się o ubranie.

Nasze plastry doskonale sprawdzają się podczas Presoterapii, czyli masażu uciskowym blizny. Ten plaster jako jedyny na rynku pozwala na łączenie skuteczności silikonu z masażem uciskowym blizny, wywiera nacisk na skórę i masuje bliznę w trakcie chodzenia, co zwiększa skuteczność produktu.

Dlaczego warto stosować plaster Antiscarin na bliznę po cesarskim cięci

1. Elastyczna i mocna taśma silikonowa umożliwia rozciąganie się i skutecznie trzyma się w warstwie podbrzusznej. Przy okazji można wykonywać bezpiecznie również masaż uciskowy. Ponadto rozmiar doskonale dopasowany jest do ran po cesarskim cięciu i można go od razu stosować od 21 do 28 dni.
Może być również z powodzeniem zastosowany przy innych długich ranach i bliznach pooperacyjnych.
3. Produkt jest wielokrotnego użytku oraz łatwy w czyszczeniu i przechowywaniu. Posiada praktyczne opakowanie do jego przechowywania.
4. Dyskretny w kolorze cielisty, więc niewidoczny.
5. Chroni przed promieniowanie UV i SPF 40, dzięki czemu masz skuteczne zabezpieczenie podczas opalania przed słońcem czy w solarium.
6. Nietoksyczny i przyjazny dla środowiska. Ponadto zmniejsza widoczność zarówno nowych, jak i starych blizn.

Terapia silikonowym plastrem Antiscarin jest bezpieczna i nieinwazyjna. Plastry na blizny posiadają rekomendację Międzynarodowego Zespołu Ekspertów ds. Leczenia Blizn.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *