Jak sprawdzić, czy mąż zdradza? Wynajmij detektywa!

Ostatnio w Waszym związku jest inaczej. Zimniej, formalniej, obco. Niby nic się nie zmieniło, ale coś wisi w powietrzu… Czyżby to była zdrada? Już nie reagujesz paniką, bo przecież przypuszczenia masz od dawna – ale nadal brakuje Ci dowodów, bo za rękę go nie złapałaś. Masz w sobie za dużo dumy, żeby skradać się za mężem i sprawdzić, czy Cię zdradza? Sprawdź nasze rozwiązanie.

Agencja detektywistyczna w Warszawie

Oczywiście, że zawsze możesz wypłakać się przyjaciółce w rękaw i wypić razem z nią butelkę wina. Jednak ona nie pracuje w agencji detektywistycznej, ba! Ona nawet nie wie, jak wygląda praca operacyjna detektywa. Dlatego nie ma na co czekać, warto odwiedzić kogoś, kto się na tym zna.

Zapomnij o wstydzie – w biurze detektywistycznym nikt nikogo nie ocenia. Tu liczy się weryfikacja niewierności i rozwiązanie Twoich prywatnych problemów. Polecamy biuro SpyPlus Detektyw Warszawa, które specjalizuje się w wykrywaniu i dokumentowaniu zdrad i niewierności.

Jak wygląda współpraca z detektywem?

Zgłaszając się do prywatnego detektywa z podejrzeniem zdrady, musisz się z nim spotkać. Opowiedzieć, jak wygląda sytuacja. Następnie zostaniesz poproszona o pozyskanie materiału dowodowego, który będziesz mogła w sposób wartościowy wykorzystać w toku sprawy rozwodowej.

Biuro detektywistyczne zagwarantuje Ci nie tylko dyskrecję, ale też legalne działanie – SpyPlus zawsze podpisuje umowy ze swoimi klientami! Po zdobyciu potrzebnych materiałów, czyli dowodów potwierdzających Twoje przypuszczenia na temat zdrad męża, otrzymasz sprawozdanie, które możesz wykorzystać jako materiał dowodowy kierowany do sądu. Jeśli obawiasz się, że nie dasz rady opowiadać osobom trzecim o tym wszystkim, o czym dowiedzieli się detektywi, nie martw się. Dobry prywatny detektyw nie będzie się ukrywał, będzie Cię wspierał – także w charakterze świadka na sali sądowej!

Ile kosztuje prawda? Czyli cennik detektywa

Nie martw się, Twoja prawda wcale nie kosztuje fortuny! Obserwacja niewiernego partnera kosztuje mniej niż nowa para jeansów. Jeśli Twój (jeszcze) mąż jest dobrym graczem i ma gotowy nie tylko plan A, ale i plan B na spotkania z kochanką, potrzebna będzie więcej niż 1 godzina obserwacji przez detektywa. Jednak dobre usługi detektywistyczne mają swoje sposoby i namierzanie zdradzającego nie trwa w nieskończoność.

W czasie obserwacji nie zdążysz nawet wyżalić i wypłakać się przyjaciółce. Uprzedzaliśmy, że mamy dobre rozwiązanie!

W czym jeszcze może pomóc agencja detektywistyczna?

Detektyw nie tylko zajmuje się weryfikowaniem niewierności partnerów. SpyPlus Wywiad Gospodarczy i Detektyw zajmuje się także ustaleniami dotyczącymi opieki nad dzieckiem przy alienacji jednego z rodziców lub w czasie opieki naprzemiennej, monitoruje czas wolny dziecka przebywającego w czasie zasądzonego okresu opieki drugiego rodzica, wykrywa ślady nieuczciwej konkurencji i naruszenia tajemnicy przedsiębiorstwa. W kwestiach przeprowadzenia Wywiadu Gospodarczego biuro detektywistyczne pozyska informacje na temat podmiotów gospodarczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *