Jak za darmo chodzić na udane randki online?

Jeżeli właśnie samotnie spędziliśmy Majówkę lub święta Wielkiej Nocy, nie sposób nie myśleć o skutecznych sposobach, jak znaleźć nowego partnera. Postanawiamy coś zmienić w swoim życiu i wziąć sprawy w swoje ręce, nareszcie znaleźć sobie bratnią duszę. Och, jak bardzo chcielibyśmy po prostu na nowo po uszy się zakochać!

 

Zaczynamy się zastanawiać czy w obliczu tego, że ani na studiach ani w pracy nie mamy już szansy poznać kogoś nowego, może warto sprawdzić któryś z lepszych portali randkowych? Myślimy, by szybko wypróbować darmowe randki. Czy one mogą przybliżyć nas do miłosnego celu?

Jednak, który portal wybrać? W ramach testu nie zamierzamy za nic płacić, a tu trzeba podjąć decyzję, czy obok zupełnie darmowych lub tanich i powszechnych portali warto zwrócić także uwagę na portale o dobrej renomie lecz płatne i o większej ofercie? One także oferują promocje i opcje odebrania abonamentu gratis. Do tych drugich należy serwis MyDwoje.pl, portal matrymonialny starannie dbający o jakość ofert, oferujący test partnerski. Jak więc zdobyć abonament do dobrego serwisu zupełnie za darmo?

Za darmo nic nie warto, szukaj więc ofert gratis w dobrych portalach

Jeśli już decydujesz się szukać miłości na poważnie, a nie chcesz kupować przysłowiowego „kota w worku”, jasne jest, że chcesz przetestować możliwości portalu, na który się decydujesz. Portal, który z zewnątrz wygląda bardzo atrakcyjnie może jednak przegrać, gdy spróbujesz go obsługiwać na telefonie, zaczniesz szczegółowo ustawiać swoje kryteria i oglądać oferty. Zorientujesz się wówczas, że część ofert jest niepoważna, pusta lub zupełnie do Ciebie nie pasuje. Wtedy pomyślisz „za darmo nic nie warto”, szkoda mojego czasu. Jakość musi kosztować. Zrozumiałe jest też, że chcemy poznać możliwości, jakie daje nam wykupienie pakietu premium, zanim się na ten krok zdecydujemy. Czas znaleźć więc portal wysokiej jakości i spróbować zdobyć w nim testowy gratis abonament.

 

Testuj randki online za darmo

Dobre serwisy randkowe angażują swoich użytkowników i nagradzają ich aktywność oferując promocje. Za udział w aktualnych konkursach łatwo zdobyć abonamenty. Dodatkowo w każdym takim konkursie można wygrać abonamenty na 3 lub 6 miesięcy.

Sprawdź także, czy serwis który wybrałeś promuje ciekawe, pełne i wiarygodne profile ze zdjęciem. Jeżeli tak, możesz mieć nadzieję, że po jego ofertę sięgną inne ciekawe osoby. Wypełnij Wizytówkę, Testu Doboru Partnerskiego, zamieść zdjęcia. Zweryfikuj swój profil zdobywając Certyfikat Wiarygodnego Profilu, a będziesz mógł odebrać testowy gratis abonament na 7 dni w serwisie. W opcji płatnej możesz rozpoczynać rozmowy ze wszystkimi uczestnikami singlowej społeczności w portalu, a po upływie darmowego tygodnia użytkownikom masz możliwość wykupienia usługi lub darmowego odpowiadania na zaproszenia do kontaktu i prowadzenia z użytkownikami znajomości na łamach serwisu.

Często możesz również wybrać jedną z promocji, które gwarantują możliwość korzystania ze wszelkich przywilejów zupełnie bezpłatnie. Otwieranie zdjęć dla wszystkich zalogowanych jest nagradzana. Jest to promocja „otwórz foto, odbierz abonament lub kontakt gratis”. Jest to możliwość jaką daje serwis MyDwoje.pl. Zdjęcia mogą być otwieranie indywidualnie wyłącznie dla osób, z którymi nawiąże się znajomość. Wystarczy jednak, że zdecydujesz się ujawnić je użytkownikom zalogowanym (goście, czyli osoby niezarejestrowane, i tak nie zobaczą Twojego zdjęcia), a będziesz mógł zgłosić się po abonament na 4 dni gratis. Dla singli aktywnych na portalach społecznościowych serwis MyDwoje proponuje gratyfikację za interakcje i aktywny udział w kształtowaniu społeczności wokół marki, jak komentowanie i dzielenie się treściami w internecie.

Lubianą formą rabatu jest także dwa w jednym. Serwis oferuje możliwość podzielenia kosztu abonamentu na dwie osoby. Twoje metody, aby taki abonament uzyskać to: „polecaj” i „prezent dla singla”. Możesz szukać miłości razem ze swoją najlepszą przyjaciółką, a zapłacisz połowę ceny, gdyż, polecając serwis przyjaciółce, ona wykupi abonament, a drugi dla Ciebie będzie gratis. Drugi sposób to: „prezent dla singla – abonament w prezencie”, gdy Ty sprezentujesz go singlowi np mamie, przyjacielowi lub siostrze, którzy narzekają na samotność. Możesz zrobić im świetny prezent i sam na tym zyskać. Być może odmienisz całe ich życie.

Wybierz najlepszy serwis, a sposób na abonament się znajdzie

Okazuje się, że narzekanie, że drogo, że to skomplikowane ma się nijak do rzeczywistości. Dobre serwisy randkowe oferują możliwości, by móc spróbować znaleźć swoje szczęście zupełnie za darmo. Warto założyć profil w najlepszym serwisie i szukać możliwości zdobycia w nim abonamentu, by pomóc miłości i dołączyć do szczęśliwych par, przechadzających się deptakami w promieniach wiosennego słońca i już nigdy nie siedzieć samotnie w domu w Majówkę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *