Jaka lodówka dwudrzwiowa z kostkarką może sprawdzić się w Twoim domu?

Lodówka dwudrzwiowa z kostkarką to rozwiązanie odpowiednie nie tylko dla osób, które chętnie organizują imprezy i zapraszają do domu gości. Ten nietypowy dodatek pozwoli nam na korzystanie z kostek lodu w dowolnym momencie dnia, o ile tylko zbiornik będzie napełniony. Taki rodzaj ochłody sprawdza się doskonale na przykład w upalne dni. Z tego artykułu dowiesz się, na co zwrócić uwagę podczas zakupu, jeżeli interesuje Cię właśnie lodówka z kostkarką!

Jak najczęściej wygląda lodówka dwudrzwiowa z kostkarką?

Zapewne z łatwością możemy przypomnieć sobie, jak wygląda standardowa lodówka dwudrzwiowa z kostkarką. Zazwyczaj podajnik do lodu umieszczony jest na zewnątrz, aby dostęp do niego był jak najprostszy. Sama kostkarka znajduje się na takiej wysokości, by korzystanie z niej było możliwe nie tylko przez starszych, ale też młodszych użytkowników. Kostkarce do lodu czasami towarzyszy również dystrybutor wody, dzięki czemu możemy przygotować pyszny napój w zaledwie jedną chwilę. 

Czym powinna wyróżniać się lodówka dwudrzwiowa z kostkarką?

Sama obecność kostkarki to nie wszystko, czego można spodziewać się po nowoczesnej lodówce. Warto zwrócić też uwagę na inne, równie ciekawe rozwiązania, które mogą okazać się pomocne. Przykładowo lodówki marki Samsung mają technologię No Frost, dzięki której lodówki nie trzeba długo rozmrażać. Wewnątrz urządzenia panuje optymalna temperatura oraz wilgotność. To właśnie one zapobiegają tworzeniu się lodu i szronu. 

Lodówka dwudrzwiowa z kostkarką może być nawet ozdobą wnętrza. Podczas zakupu warto zwrócić uwagę na wygląd frontów i ich wykończenie. Wcale nie musimy wybierać zabudowanych wariantów, aby stylowo urządzić kuchnię.

Lodówka Side by Side w Twoim domu

Czy wiesz, że marka Samsung jako pierwsza w Polsce wprowadza na rynek nowe portfolio bardziej energooszczędnych lodówek z modułem Wi-Fi (czyli SmartThings Energy)? To jednak nie wszystko, czego możemy się spodziewać. Są to również urządzenia, w których możemy monitorować zużycie energii i jej optymalizację z poziomu zainstalowanej w telefonie aplikacji SmartThings*.

A czym jest inteligentna lodówka? Na przykład w sytuacji, gdy jesteśmy na zakupach, możemy zajrzeć do jej wnętrza poprzez kamery View Inside** (modele Family Hub), które pokażą, jakie produkty są aktualnie w lodówce. 

Wybierając nową lodówkę, po prostu zwróć uwagę na dostępne w niej rozwiązania oraz technologie, które mogą być dla Ciebie przydatne w codziennym życiu. Dla wielu osób istotną kwestią będzie możliwość oszczędzania energii. W takim przypadku sprawdzi się między innymi powiadomienie o otwartych drzwiach, które otrzymamy za pośrednictwem wspomnianej już aplikacji SmartThings. To samo tyczy się obliczania na bieżąco kosztów przez monitorowanie w aplikacji zużycia energii. Warto wspomnieć też o tym, że najczęściej kupowane lodówki w Polsce to właśnie te, które produkuje marka Samsung***.

* Aplikacja SmartThings jest dostępna na urządzeniach z systemem Android (wersja 8.0 lub wyższa) i iOS (wersja 13 lub wyższa). Wymagane połączenie Wi-Fi i posiadanie Samsung Account. Funkcje i treść mogą się różnić w zależności od kraju.

** * Lista kompatybilnych modeli kamer dostępna na https://www.smartthings.com/products-list. 

*** W segmencie lodówek; na podstawie raportów międzynarodowej firmy badawczej dotyczących sprzedaży detalicznej lodówek w Polsce w okresie 01.2007-03.2023 r. oraz badania Kantar Polska z 27.11.2020 r. przeprowadzonego na zlecenie Samsung. 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *