Jaki strój najlepszy dla stylowej pływaczki?

Dopasowanie stroju do pływania, który wpłynie korzystnie na komfort czy osiągnięcia nie jest wcale takim łatwym zadaniem. Osobiście testowałam już wiele strojów i to zarówno jedno jak i dwuczęściowych i niestety większość okazała się kiepska. Nie chodzi tu tylko o jakość materiału, ale wygodę i komfort podczas pływania. Dodatkowo dla mnie duże znaczenie ma także to jak prezentuje się w danym stroju. Niedawno miałam okazję kupić jeden ze strojów pływackich ze sklepu Tricentre, który później kilkakrotnie miałam na sobie. Jeśli jesteście ciekawe/ciekawi jakie są moje wrażenia przeczytajcie poniższą recenzję!

 

Pierwsze wrażenie

Po przejrzeniu różnych wariantów strojów zdecydowałam się na jednoczęściowy model Athletic marki ZEROD. Jako, że oprócz uprawiania sportu lubię ładnie wyglądać zdecydowałam się na kolor czarny, gdyż wyszczupla, a dodatkowo czuję się w nim zawsze stylowo. Koszt stroju jest naprawdę przystępny zwłaszcza, gdy porówna się go z ceną innych modeli. Pierwsze wrażenie po rozpakowaniu stroju było całkiem w porządku. Materiał stroju jest bowiem miły w dotyku, a wykonanie wydaje się być naprawdę solidne. Ogólnie wiadomo, że stroje pływackie muszą być przyjemne dla ciała bo mając je bezpośrednio na sobie musimy czuć się komfortowo. Po pierwszym użytkowaniu mojego nowego stroju muszę przyznać, że ten właśnie taki jest! Sprawdziłam z czego jest wykonany i okazało się, że to poliester. Większość strojów pływackich posiada taki skład, więc nie ma tu nic wyjątkowego jednak plusem okazało się być to, że ten model bazuje na tkaninach włoskich. Czarny kolor plus idealnie przylegający materiał sprawiają, że czuje się naprawdę stylowo i seksownie.

Co jeszcze?

Strój okazał się być nie tylko wygodny, ale i wytrzymały. Zakładałam go już wiele razy, a tak naprawdę nie widać żadnych śladów użytkowania. Dzięki dużej odporności na chlor nie zauważyłam żadnych uszkodzeń czy też przetarć, ani też wyblaknięcia materiału. Według mnie stroje pływackie dla sportowców powinny zawsze być mega wygodne i nie blokować ruchów. Tak niestety nie zawsze jest. Na szczęście mogę powiedzieć szczerze, że Athletic od marki ZERDO daje mi pełną swobodę ruchów i czuje się w nim niemalże jak w drugiej skórze. A uwierzcie to jest naprawdę bardzo ważne na treningach, a już na pewno na zawodach.
Kiedyś usłyszałam, że strój dla pływaczki musi być wygodny, komfortowy i przydatny. Jednak ja się z tym nie całkiem zgadzam, gdyż według mnie powinien być jeszcze stylowy. Dla dziewczyn, które dbają na co dzień o wygląd ma wielkie znaczenie to jak prezentują się w stroju. Mój czarny Athletic na szczęście daje mi pełną satysfakcję. Co prawda, zakupiony przeze mnie strój nie jest już dostępny w sprzedaży, ale polecam ofertę stroi pływackich:

https://tricentre.pl/pol_m_Plywanie_Stroje-plywackie-242.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *