Kobiece finanse

0 43

Kobiety to nie tylko piękne istoty. To także bardzo przedsiębiorcze osoby, które uwielbiają obdarowywać swoich bliskich, spełniać ich marzenia, jednocześnie utrzymując dom, i w tym wszystkim znajdują czas, by nie zapomnieć o sobie. Panie chcą się podobać, chcą o siebie dbać. Aby zgrać to wszystko, potrzebny jest czasami zastrzyk z dodatkową gotówką. Dopiero wtedy można spokojnie pomyśleć o przyjemnościach dla siebie.

Kobieta na zakupach

Kobiety robiące zakupy można podzielić na dwie grupy. Pierwsza grupa to kobiety spontaniczne, lubiące spełniać swoje marzenia. Szybko podejmują decyzję, jeśli  wyczekana sukienka lub torebka zostały przecenione, natychmiast je kupują. Druga grupa to kobiety pragmatyczne, które długo się zastanawiają, zanim dokonają zakupu.  Promocja nie oznacza dla nich spełnienia marzenia, muszą się zastanowić, czy na pewno nie mają teraz innych wydatków. Jak pewnie się domyślacie, niezdecydowane kobiety rzadziej spełniają swoje marzenia, ponieważ promocja jest najczęściej ograniczona czasowo i nie będzie czekać, aż uzbieramy odpowiednią kwotę na zakupy. Szybka pożyczka w 15 minut w Getmoney skierowana jest do wszystkich kobiet, tych spontanicznych i pragmatycznych, ponieważ pozwala spełnić marzenia. Żeby ją uruchomić, nie trzeba wychodzić z domu – można ją zrealizować w trakcie zakupów online. W czasie zakupów stacjonarnych wystarczy na kwadrans odłożyć upatrzoną i wymarzoną rzecz i wyklinać pożyczkę przez telefon.

Prezenty dla innych

Wyróżnić można także taką grupę kobiet, która uwielbia sprawiać prezenty innym. Rodzice marzą o krótkim odpoczynku nad morzem albo partner ma okrągłe urodziny? A może nie macie odłożonej gotówki, kiedy przyjaciółka z dzieciństwa bierze ślub i wiecie, że odmówienie w uczestniczeniu w weselu sprawiłoby jej przykrość? Krucho z kasą, ale uśmiech bliskich jest ważniejszy? To takie proste! Uruchomienie szybkiej pożyczki w 15 minut w Getmoney jest naprawdę możliwe bez wychodzenia z domu. Otrzymujecie przelew i tym samym nie musicie się już martwić chwilowym przestojem finansowym. Nikt nie będzie rozliczał Was, na co wydacie pożyczkę. Te pieniądze rozdysponujecie tak, jak tego potrzebujecie.

Kobiece finanse skupiają się także na bardziej przyziemnych sprawach, jak awaria auta, zakup nowej lodówki lub podjęcie decyzji o wyjeździe na kurs językowy dla dzieci. Jeśli brak gotówki ma utrudnić codzienne funkcjonowanie lub pozbawić dziecko możliwości zdobywania wiedzy, nie ma się nad czym zastanawiać – trzeba skorzystać ze wsparcia. Szybka pożyczka w 15 minut w Getmoney rozwiąże wiele codziennych problemów. Wypełnienie wniosku trwa krótko, a pieniądze niebawem wpływają na konto lub jako czek. Jeśli boli Was głowa od patrzenia na kafelki w łazience, które się Wam nie podobają, ale ciągle są pilniejsze potrzeby niż wygląd łazienki, zróbcie to dla siebie i pożyczką sfinansujcie remont. Zapewniamy, że znacząco poprawi się Wam nastrój!

Leave A Reply

Your email address will not be published.