Kobiety w biznesie – nowy portal dla przedsiębiorczych kobiet wystartował!

W przestrzeni internetowej pojawił się nowy nietuzinkowy portal, dla kobiet odważnych, ambitnych, pełnych pasji. Dla tych pań, które nie boją się wyzwań – myślą o założeniu swojej firmy, albo już taką firmę założyły. Brainmakeover – bo o tym portalu mowa, to miejsce na świeżość i solidną dawkę, pozytywnej energii. Jakie są zalety tej platformy? Dlaczego warto z niej korzystać? 

Brainmakeover – jako fabryka zmian. Platforma kobiet z pasją…

Brainmakeover powstał z myślą o rozwoju kobiet – zarówno tym osobistym, jak i zawodowym. Internet jest doskonałym narzędziem motywującym do aktywności. Daje możliwość poznania inspirujących kobiet praktycznie z całego globu. Od Polski, aż między innymi chociażby po Singapur, w którym mieszka na ten moment założycielka platformy – Natasha Syed. Taki nieograniczony zasięg to może możliwości – panie z różnych zakątków globu mogą dzielić się swoimi pomysłami na życie, aktywnościami, swoimi często oryginalnymi historiami…Takie zetknięcie różnych osobowości daje wiele wartości:

 • pomaga wyjść na świat i się na niego otworzyć,
 • sprawia, że poznajemy nowe, ciekawe charaktery – każdy człowiek, którego spotykamy na platformie może nas zainspirować. Zmienić jakąś cząstkę naszego ja, 
 • daje możliwość rozpoczęcia ciekawej współpracy, rozpoczynania i wdrażania intrygujących projektów ,
 • możemy skorzystać z usług freelancerów, którzy wyróżniają się niesamowitym talentem.

Brainmakeover – usługi dla Twojego biznesu…. Buduj silną markę osobistą z nami!

To część działalności platformy, na którą szczególnie warto zwrócić uwagę. Jak wiadomo prowadzenie biznesu wymaga wiele motywacji, determinacji i oczywiście skrupulatności – nie tylko w samym wykonywaniu zleceń, ale też w pilnowaniu wszelkich formalności. Misją platformy jest pomaganie w budowaniu silnej marki osobistej i monitorowaniu spraw biznesowych. W ramach portalu znajdziesz pomoc w takich przestrzeniach jak:

 • Księgowość,
 • Aspekty prawne i RODO,
 • Hosting i domeny,
 • Tworzenie i utrzymywanie stron internetowych,
 • Projektowanie logo,
 • Grafiki dla stron firmowych,
 • Tłumaczenia stron i tekstów,
 • Usługa WA (Wirtualna Asystentka). 

Wsparcie specjalistów – freelancerów w każdym ze wspomnianych zakresów może okazać się bezcenne. 

Kursy online – pracuj na sukces swojej firmy, wspieraj swój rozwój osobisty!

Prowadzenie biznesu wymaga doskonałej organizacji. Nierzadko też wiedzy z zakresu psychologii, marketingu, księgowości. Platforma organizuje profesjonalne kursy: biznesowe, wspierające rozwój osobisty, zmieniające codzienne nawyki. Czasem nawet z pozoru niewielka zmiana może sprawić, że zrobimy wielki krok na ścieżce swojego rozwoju zawodowego i życiowego. Kursy to doskonały motywator do zmian – prowadzone są przez kobiety, które zarażają swoim entuzjazmem, pasją, wewnętrzną siłą. Z kursów dowierz się jak zostawić za sobą smutki i traumy i jak zadbać o siebie – budując swoje własne indywidualne szczęście. 

Załóż swój pierwszy, kobiecy biznes – strefa start-up jest dla Ciebie!

Brainmakeover to portal wzajemnych inspiracji. Miejsce spotkań niezależnych i silnych kobiet. Zainspiruj swoją postawą i biznesem lub stwórz nowy biznes z osobą poznaną przez platformę. To szansa, aby razem zrobić coś naprawdę niezwykłego…

Zarejestruj się na platformie…Postaw na niezależność – wzmocnij swoją pewność siebie. 

Czujesz, że musisz zrobić coś dla siebie? A może zrobić coś dla innych kobiet? To doskonały moment. Zarejestruj się na platformie i rozpocznij nową przygodę. Własny kobiecy biznes to:

 • niezależność – wolność finansowa, ekonomiczna,
 • szansa na rozwój duchowy emocjonalny,
 • możliwość poszerzenia kontaktów, poznania ciekawych osobowości,
 • wzmocnienie pewności siebie – poprawa własnej samooceny. 
 • okazja do nowego otwarcia w swoim życiu.

Zrób pierwszy krok – nie wyważaj otwartych drzwi. Wchodź śmiało… Zarejestruj się na Brainmakeover. Życie jest pełne nowych możliwości…

Brainmakeover. Promuj swój kobiecy biznes. Kursy odline. Strefa start-up.

Brainmakeover, to nowe, kobiece miejsce na mapie Internetu. Możliwość skorzystania z usług freelancerów, kursów online. Wreszcie szansa na poznanie niezależnych, przedsiębiorczych kobiet, które chcą się wspierać. Zarejestruj się już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *