Technologia na szpilkach: Szukamy kobiecego laptopa

Dziewczyny, kiedy kupowałyście swojego laptopa? Pamiętacie, w jakich okolicznościach się to odbywało? Robiłyście research, porównywałyście sprzęt i radziłyście się specjalistów? Do niedawna technologia może i była zarezerwowana dla facetów, ale dziś udowodnimy Wam (po raz kolejny), że jak chcieć – to móc. Nawet kupić samodzielnie laptopa. W dodatku przy ulubionej kawie!

Czuję, że potrzebuję laptopa dla siebie… 

Jeszcze do niedawna większość spraw można było załatwić przy pomocy telefonu. Zapewne Messenger, Instagram i Zalando były podstawowymi aplikacji używanymi przez kobiety. A potem nagle nastały czasy pandemii i okazało się, że bez laptopa jak bez ręki. Bo i sprawy urzędowe, i e-szkoła, Netlix i zakupy z marketu z dostawą do domu wymagają posiedzenia przed ekranem komputera. Wcześniej zawsze można było coś wyklikać z komputera w pracy, teraz okazuje się, że z jednego komputera w domu trudno jest korzystać kilku osobom jednocześnie. 

Jak kupić laptopa?

Czy w dobie MacBooków, ZenBooków, laptopów do gier i graficznych umiałybyście pójść do sklepu, kupić sprzęt i być na 100% pewnymi, że to była dobre decyzja? Czy raczej poszukiwania zaczęłybyście od krótkiego wpisu na Fejsie z prośbą o rady znajomych, a następnie do podanych przez nich rad próbowałybyście dopasować konkretny sprzęt? Można też pogadać z facetem, bratem lub kumplem i zdać się na ich wybór. Przecież ciągle pokutuje stwierdzenie, że kobieta sama nie kupi odpowiedniego sprzętu komputerowego i po prostu musi skonsultować swój wybór z męskim specjalistą. Czyżby…?

Jednak zanim zaczniecie działać, zaparzcie sobie kawy, weźcie notatnik i spiszcie, do czego będzie służył Wam nowy sprzęt. Odpowiedzcie sobie, co planujecie robić na laptopie. 

  • Czy potrzebujecie laptopa lekkiego i wygodnego do przemieszczania się z nim z punktu A do punktu B?
  • Czy szukacie laptopa do pracy w domu?
  • Czy potrzebujecie kompaktowego i uniwersalnego sprzętu, na którym zapłacicie rachunki, napiszecie pismo i od czasu do czasu obejrzycie film?
  • Potrzebujecie sprzętu z wydajnym procesorem, który obrobi dużą porcję zdjęć, bo pasjonujecie się fotografią?
  • Laptop jest potrzebny bardziej Waszym dzieciom niż Wam…
  • A może jesteście fankami gier i potrzebujecie laptopa z parametrami spełniającymi oczekiwania graczy?

Gdzie kupić laptopa? 

Po nowego laptopa możecie wybrać się do sklepu stacjonarnego albo szukać promocji w sklepach internetowych i zapisywać się na newslettery, ustawiać przypomnienia o rabatach, nocach zniżek. Możecie też skorzystać ze strony Szukamlapka.pl, zaznaczyć interesujące Was parametry laptopa i wybrać wygodną opcję porównania najlepszych cen laptopów. 

Pomysł z sugerowaniem odpowiedniego laptopa do wybranych parametrów jest wspaniały. Wy wiecie, a czego szukacie, porównywarka robi wszystko za Was. Nie musicie dopytywać, sprawdzać, tłumaczyć. Po prostu na podstawie wyników Waszych oczekiwań, możecie kupić sprzęt z domu, znad filiżanki z ulubioną kawą. Wybór swoich oczekiwań względem laptopa jest intuicyjny i wygodny, a przekierowanie do sklepu z konkretnym modelem laptopa trwa sekundę. Zapewniamy Was, w ten sposób dacie radę kupić laptop odpowiadający Waszym potrzebom. Go girls! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *