Lash Parade, czyli jak przyciągnąć uwagę spojrzeniem

Piękne i długie rzęsy to marzenie każdej kobiety. One nadają uroku naszym oczom, które niczym zasłona dodają tajemniczego i ponętnego spojrzenia. Niemniej jednak nie każda Pani może pochwalić się zalotnym wzrokiem. No ale są na to sposoby, aby poprawić ten defekt damskiej urody.

W jaki sposób można poprawić spojrzenie

Sztuczne rzęsy to najprostsza, a zarazem szybki sposób na zmianę wyglądu oczu. Sztuczne rzęsy to dopełnienie stylizacji oczu, które to dosłownie jednym ruchem zmienia całą twarz kobiety. No ale to dobry sposób na wieczór, zaś na co dzień … To tak jakbym oszukiwała otoczenie, że to moje naturalne. Ponadto ze sztucznym ciałem wiele Pań czuje się niezbyt dobrze. Poza tym jest duże prawdopodobieństwo ich odklejenia się.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs w salonie- metoda trwała, którą trzeba cyklicznie powtarzać. Niemniej jednak jest to technika inwazyjna, mająca wpływ na kondycję naszego oka. Metoda ta nie tylko niszczy nasze naturalne rzęsy, ale zastosowany klej może podrażniać oko. Ponadto to spory wydatek, który trzeba ponosić co miesiąc.

Dlatego każda z nas chciałaby mieć piękne rzęsy z natury, a nie sztucznie sobie je dorabiać. No i tutaj przemysł kosmetyczny poleca szereg preparatów do poprawy wyglądu naszych rzęs.


Serum do rzęs, jako sposób na piękne spojrzenie

Preparaty powodujące porost i zagęszczanie rzęs w obecnym czasie pojawiają się w drogeriach jak grzyby po deszczu. Ich popularność rośnie, ale czy są skuteczne ? Producenci obiecują kobietom pierwsze efekty już po trzech tygodniach, no ale my nie chcemy czekać tak długu. Poza tym czy rzeczywiście tak jest ? Sama przetestowałam kilka takich preparatów do rzęs, dostępnych w drogeriach i moje uczucia są bardzo mieszane. Jakiś tam efekt był, ale powiem szczerze niezbyt zadowalający. Wśród wielu testów trafiłam na serum do rzęs LashParade, którego efekt mnie mile zaskoczył.

Czym jest LashParade

Połączenie najnowszych rozwiązań kosmetologii i dermo- technologii. Zawarte w serum składniki aktywne stymulują wzrost rzęs na całej powierzchni i pobudzają komórki macierzyste do wytwarzania nowych włosków. Dzięki temu już po tygodniu stosowania preparatu możemy zauważyć pierwsze efekty. A po miesiącu nasze rzęsy są trzy razy dłuższe i gęściejsze.

LashParade  doskonale regeneruje nawet najbardziej cienkie i słabe rzęsy:
-automatycznie wzmacnia, przeciwdziała ich wypadaniu
– wydłuża i zagęszcza. Pobudza cebulki do rozwoju nowych włosków i wydłuża fazę wzrostu rzęs.
– eliminuje niedobór składników odżywczych

Tym samym wpływa kompleksowa, dając efekt naturalnie pięknych i długich rzęs. O pozytywnym działaniu preparatów świadczy wiele pozytywnych opinii Pań, które stosowały LashParade.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *