M2 Lashes od M2 Beauté. Codzienna pielęgnacja rzęs

Długie, gęste i mocne rzęsy to niedoścignione pragnienie wielu kobiet. Sięgamy po coraz wymyślniejsze metody poprawy swojego wyglądu i zapominamy, że najskuteczniejsza jest naturalna pielęgnacja od wewnątrz. Zapewnić ją może odżywka do rzęs M2 Lashes.

Wbrew pozorom dbanie o rzęsy to wyzwanie, któremu można sprostać tylko z pomocą odpowiednich kosmetyków. Wieloletnie badania nad strukturą tych drobnych włosów jasno pokazują, że bardzo łatwo jest je zniszczyć (niewłaściwymi kosmetykami, zabiegami przedłużania lub w sposób mechaniczny), za to zdecydowanie trudniej przywrócić im dobrą kondycję.

Zanim więc zaczniemy codzienną pielęgnację rzęs, wybierzmy odpowiedni produkt. Jednym z polecanych jest odżywka do rzęs M2 Lashes. Oczywiście to nie jedyne serum dostępne na rynku, dlatego warto rozejrzeć się wśród różnych produktów, aby lepiej dopasować kosmetyk do potrzeb naszych rzęs. Kiedy przyda się serum M2 Lashes?

O PRODUKCIE

Odżywka do rzęs M2 Lashes to produkt niemieckiej marki M2 Beauté, która specjalizuje się w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych o innowacyjnym podejściu.

Przeznaczenie: To dobry produkt pielęgnacyjny w przypadku cienkich, słabych i nadmiernie wypadających rzęs. Jeśli naszym problemem są bardzo zniszczone i łamliwe rzęsy, prawdopodobnie działanie tego kosmetyku będzie zbyt słabe. Sprawdza się jako kosmetyk do codziennej pielęgnacji.

Składniki: Głównym składnikiem odżywki M2 Lashes jest substancja o tajemniczej nazwie MDN, która ma stymulować wzrost, wzmacniać i zagęszczać. Dodatkowe składniki, które dbają o prawidłową kondycję rzęs to: biotyna, kwas hialuronowy, panthenol oraz arginina. Każdy składnik ma tutaj swoje działanie, ale ich mnogość może być zgubna – wszystko zależy od tego, czy nasze rzęsy polubią się z tak dużą ilością składników odżywczych.

Działanie: M2 Lashes to produkt pielęgnujący, dlatego przede wszystkim dba o prawidłowe odżywienie i nawilżenie. Dzięki temu rzęsy są bardziej elastyczne, a przy tym miękkie i pełne blasku. Serum może wydłużać fazę wzrostu i zapobiegać przedwczesnej utracie rzęs, ale to kwestia bardzo indywidualna dla każdej osoby. Nie u każdego zadziała tak intensywnie, mimo codziennego i precyzyjnego aplikowania zgodnie z zaleceniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *