Magda Gessler – tajemnica jej sukcesu

Magda Gessler jest bardzo znaną i podziwianą restauratorką. Tak jak ma wielu zwolenników, tak i ma wielu przeciwników, jednak mimo to, nie poddaje się i działa nadal w świecie kulinarnym. Trwa to już dziesiątki lat, ponieważ gotowanie to jej pasja. Jak sama twierdzi, od dziecka interesowała się tym jak smakują potrawy, uczyła się od różnych osób gotowania i nadal to praktykuje.

Przepis na sukces

Ma nie tylko własną restaurację, ale również pomaga innym restauratorom podnosić się z kryzysu. Jej ogromne zamiłowanie do gotowania wynika z tego, że robi to co kocha. Gdyby nie tak ogromna chęć nauki, pasji, podróży i poznawania smaków jak i ludzi, pewnie Magda Gessler by zrezygnowała. Wsparciem dla niej jest jej rodzina, a przede wszystkim mąż, dzieci i bliscy przyjaciele. Jest to osoba bardzo znana, medialna, a to dlatego, że prowadzi kilka programów telewizyjnych.

Wychodzi jej to bardzo łatwo i skutkiem jest to, że wiele osób odkrywa swoje nowe powołanie i działa w branży kulinarnej. Bez wiedzy jaką posiada Magda Gessler, zapewne by się to nie udało. To kobieta o milionach pomysłów na minutę, która potrafi wykreować coś niezwykłego i nowego w ciągu jednego dnia. Pomaga jej w tym zmysł artystyczny, który posiada, ponieważ jak sama twierdzi jest również malarką. Sukces taki jak u Magdy Gessler nie osiąga się w kilka dni, tylko potrzeba na to wielu lat ciężkiej pracy.

Kochamy Magdę Gessler

Magda Gessler nie tylko ma ten fach w ręku i zaradność we krwi, ale też wiele przeszła i wyciągnęła z tego niesamowite wnioski. To właśnie dzięki temu jest odporna na krytykę, pomysłowa, zaradna, otwarta na nowe rozwiązania, a przede wszystkim bardzo inteligentna. Mimo, że to co robi nie podoba się wielu ludziom, to tak naprawdę jest to zazdrość o jej hardość, otwartość na świat, a także to że ma pasję, z której nigdy nie zrezygnowała.

Magda Gessler jest osobą, która interesuje się bardzo wieloma aspektami i wciąż poszerza swoje horyzonty. Ma dar nauki w sobie i tym samym potrafi nauczać innych, co widać po przemianach jakie czyni w swoim najbardziej znanym programie. To dzięki niej ludzie pokornieją, rozumieją swoje błędy, zmieniają się i zaczynają patrzeć na świat zupełnie innymi oczami. Restauratorka, która jest tak znana zawsze powtarza, że najpierw należy kochać to co się robi, a także ludzi aby móc cokolwiek w życiu osiągnąć.

Magia TV?

W jej przypadku się to dobrze sprawdza, ponieważ w innym wypadku nie miałaby tak popularnych restauracji i poddałaby się bardzo szybko kiedy tylko spadłyby na nią ogromne problemy. Zaletą jej sukcesu jest to, że nigdy się nie poddaje, potrafi rozpoznać problem i często rozwiązuje go pod kątem psychologicznym.

    Ma doskonałą intuicję, co dla niej jest ogromnym walorem lekkiego podejścia do życia i świata. Jej mądrość wykracza poza stare i znane konwenanse, ponieważ wie, że bez pracy własnej, zaangażowania, trudu i rozumienia siebie i innych, nic by nie stworzyła, tak jak to teraz czyni. Za tym sukcesem stoją ogromne pieniądze ale zawsze jest tak, że przychodzą one dopiero w momencie kiedy człowiek sobie uświadamia, ile może dać innym. Magda Gessler tak właśnie działa, mimo wielu konfliktów w swoim życiu, ale tym samym pokazuje, że to jest droga do sukcesu i obfitości.

Portal Portal-Restauracyjny.pl pomógł nam przy pisaniu tego artykułu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *