Mały biust? Poznaj domowe metody, które wspierają porost piersi!

Mały biust to krępujący problem, z którym zmagają się kobiety na całym świecie. Poprawa jego rozmiaru, jędrności oraz elastyczności wciąż jest jednak możliwa. Aby zadbać o atrakcyjny wygląd piersi, nie trzeba decydować się na ryzykowny zabieg chirurgiczny.

Naturalne sposoby powiększania biustu są bezinwazyjne, a na dodatek korzystnie mogą wpłynąć na zdrowie. Jakie domowe metody na duży biust warto poznać i praktykować samodzielnie?

Codzienny masaż na powiększenie piersi

Systematyczne masaże piersi zapewniają wiele korzyści. Wskazane są przede wszystkim względu na możliwość wczesnego wykrycia podejrzanych guzków nowotworowych. Sprzyjają jednak nie tylko kontrolowaniu stanu zdrowia, ale również oddziaływaniu na biust w sposób ujędrniający.

● Regularnie wykonywane masaże poprawiają kondycję piersi, co przekłada się na ich zdrowy i estetyczny wygląd.

● Wspomagają również naturalny porost biustu oraz zwiększają jego elastyczność.

● Masaż na powiększenie piersi nie powinien sprawiać bólu, dlatego trzeba przeprowadzać go delikatnie.

Biust zawsze należy masować w kierunku pach, wykonując z dołu okrężne ruchy, w stronę mostka. Delikatnie uciskając, należy powtórzyć tę czynność kilkadziesiąt razy na każdej z piersi. Aby efektywnie pobudzić do działania gruczoł, lepiej unikać odrywania dłoni od skóry. Piersi można też naprzemiennie masować pod strumieniami ciepłej i zimnej wody, np. pod prysznicem.

Systematyczne ćwiczenia na duży biust

Biust nie posiada masy mięśniowej. Zbudowany jest z tkanki tłuszczowej, przewodów mlecznych i gruczołów, połączonych ze sobą za pośrednictwem tkanki łącznej. Powiększenie piersi poprzez ćwiczenia powinno się zatem opierać na rozbudowie tych mięśni, które je podtrzymują. Trening wybranych partii ciała pozwala na uzyskanie jędrniejszego, pełniejszego oraz bardziej uwydatnionego biustu. Piersi stają się dzięki temu optycznie większe, a jednocześnie zgrabniejsze.

Ćwiczenia na biust obejmują przede wszystkim trening kręgosłupa i klatki piersiowej, najlepiej wykonywany regularnie, w kilku seriach. Polecane jest m.in. wyciskanie hantli w pozycji leżącej, z lekko ugiętymi nogami oraz łokciami swobodnie opadającymi poniżej linii tułowia. Do ćwiczeń wykorzystać można też specjalną piłkę gimnastyczną – zwiększa ona efektywność treningu, ponieważ wzmacnia mięśnie głębokie.

Kremy na porost biustu

Stosowanie odpowiednich kosmetyków pozwala na kształtowanie struktury piersi, a tym samym poprawę ich wyglądu oraz zwiększenie rozmiaru. Na szczególną uwagę zasługują kremy, zawierające w swoim składzie przede wszystkim naturalne wyciągi roślinne. Najczęściej pochodzą one z ziół, pobudzających produkcję estrogenów i progesteronów – hormonów, których poziom w fazie lutealnej po owulacji wzrasta naturalnie.

W kremach stosuje się np. wyciągi z kozieradki, kopru włoskiego, mniszka lekarskiego, czerwonej koniczyny czy dzikiego pochrzynu. Stosowanie takich kosmetyków zapobiega też zwiotczeniu i obwisłości piersi. Kremy często występują w zestawie z suplementami diety na powiększenie biustu, ponieważ zwiększają efektywność ich działania.

Tabletki na powiększanie piersi i porost biustu

Suplementy diety na powiększenie piersi to specjalnie opracowane formuły, które zawierają starannie dobrane składniki naturalne.

● Tabletki na biust to w większości preparaty oparte na wyciągach ziołowych.

● Ich regularne przyjmowanie stymuluje receptory estrogenowe, które znajdują się w tkankach piersi.

● W ten sposób w organizmie kobiety wywoływany jest stan, który naturalnie towarzyszy ciąży.

W przypadku systematycznej suplementacji, stosowanie dobrego produktu pozwala na zwiększenie obwodu piersi o nawet kilka centymetrów. Popularne tabletki na powiększenie biustu uwzględnione zostały w zestawieniu na stronie: https://naturalnemetody.pl/tabletki-kremy-na-powiekszenie-biustu/. O efektywności uzyskanych rezultatów decydują nie tylko predyspozycje indywidualne, ale również składniki przyjmowanego środka – aby zmaksymalizować rezultaty kuracji, warto więc wybrać najlepiej oceniany produkt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *