Michael Kors: zegarki, które pokochasz!

Michael Kors (MK) z tym imieniem i nazwiskiem wiąże się jedna z najciekawszych marek w historii mody. Sam projektant rozpoczął swoją karierę we wczesnych latach swojego życia i na początku tworzył linię odzieży i dodatków dla kobiet i mężczyzn. Współpracował również z domem Celine.

Niemniej jednak ta część jego twórczości w branży modowej przynosiła mu wzloty i upadki. Dlatego też w roku 2001 pożegnał się z profesją projektanta mody, a 3 lata później stworzył pierwszą kolekcję zegarków, która przyniosła mu ogromny sukces.

Dlaczego zegarki Michael Kors są tak wyjątkowe

Zegarki MK są zaskakujące i odważne, z tego tez względu uważane są za nieszablonowe. Swoim urokiem przyciągają uwagę osób interesujących się modą, które potrafią docenić i odpowiednio wyeksponować ich wyjątkowość, jako nietuzinkowej ozdoby, wpisującej się w aranżację całej kreacji.

Zegarki Michael Kors charakteryzują się nieszablonową formą i materiałem. Projekty czasomierzy mają iście luksusowy wygląd, dominuje w nich złoto, kryształy oraz zdobione i ciężkie bransolety. Z tego tez względu bardzo przypadł do gustu kobietom. Damskie zegarki podkreślają bogactwo i przepych zdobień, które kocha właściwie każda kobieta. Czasomierz jest zarówno urządzeniem odmierzającym czas, ale też piękną biżuterią. Projektant nie żałuje oryginalnych ornamentów i dekoracji.

Męskie zegarki utrzymują solidną linię, charakterystyczną dla męskiego czasomierza, ale projektant również tutaj wprowadza ciekawe i nietuzinkowe rozwiązania projektowe, które zwracają uwagę i podnoszą walory elegancji współczesnego mężczyzny. Kolekcje męskich zegarków dedykowane są zarówno dla ludzi biznesu i polityki, którzy na co dzień ubierają się w garnitury, jak i dla tych, co wolą bardziej swobodny i sportowy styl bycia.
Wszystkie modele zegarków MK wyposażone są w wysokiej jakości mechanizm kwarcowy.

Popularność zegarków Michael Kors

Obecnie stanowią najnowszy trend modowy i cieszą się dużą popularność wśród znanych osób ze świata polityki i show-biznesu, takich jak: Jennifer Lopez, Heidi Klum, Michelle Obama i wiele innych.

Firma znana jest na całym świecie, swoje produkty oferuje w ponad 100 krajach. Pomimo że stanowią swego rodzaju dzieło artystyczne znanego projektant, to cena nie odstrasza kupców. Dlatego cieszą się niesłabnącą popularnością również w Polsce. Klienci najczęściej wybierają zegarki Michael Kors ze względu na ich niezwykłe piękno i luksusowy wygląd.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *