Monat to zdrowie i doskonała kondycja naszych włosów

Zdrowe  i lśniące włosy oraz  piękna fryzura to wizytówka każdej  kobiety. Dlatego każdej z nas  zależy na ich doskonałym wyglądzie i dobrej kondycji. Przy tym szukamy produktów, które nam to zapewnią i dadzą zdrowy, naturalny wygląd włosów oraz zapewnią odpowiednie odżywianie i regenerację skóry głowy i cebulek włosowych.

MONAT specjalista od włosów

Marka MONAT jest producentem i dystrybutorem naturalnych produktów do pielęgnacji, regeneracji, a także kompleksowej rewitalizacji twoich włosów. Nasze unikalne receptury, stworzone na bazie tylko naturalnych składników pochodzenia roślinnego są niczym balsamami leczniczymi na wszystkie problemy skóry głowy i włosów, z jakimi zmagają się współczesne kobiety.

Nasze kompleksowo opracowane receptury, dzięki połączeniu aktywnych składników pochodzenia roślinnego, skutecznie przeciwdziałają efektom starzenia, nadając Twoim włosom lepszą kondycję. Dzięki nim nie tylko poprawisz ich wygląd, ale też wzmocnisz, zrewitalizujesz i odmłodzisz.  Markę Monat wyróżnia nieprzeciętna jakość, która potwierdzona jest wieloma badaniami. Składniki naszych bezpiecznych i nietoksycznych produktów są precyzyjnie dobierane, testowane laboratoryjnie oraz zatwierdzone dermatologicznie, zapewniając Ci skuteczne działanie w połączeniu z najwyższą jakością przy każdym użyciu. Kosmetyki Monat są wegańskie, nie były testowane na zwierzętach, co potwierdza certyfikat Leaping Bunny.

Naturalne i zdrowe produkty do pielęgnacji włosów w każdym domu

Priorytetem naszej marki jest, aby każda kobieta mogła cieszyć się pięknym, zdrowym i młodym wyglądem swoich włosów, a przy tym rozwinąć dochodowy własny biznes. Dlatego zależy nam na tym, aby nasze produkty trafiły do domów wszystkich Pań na całym świecie.

W tym celu stworzyliśmy własny opracowany  system dystrybucji naszych produktów, dający nieograniczone możliwości tworzenia własnego biznesu i rozwoju kariery w naszej firmie. Naszym  partnerom oferujemy najbardziej atrakcyjne warunki wynagrodzenia w branży hairstylingu:

– do 30% prowizji ze sprzedaży indywidualnej oraz bonusy z tytułu awansu i premie wyrównawcze.

– Atrakcyjne premie i wynagrodzenia dla klientów VIP. Nasi najlepsi klienci i dystrybutorzy otrzymują dostęp do produktów promocyjnych, darmowych opcji dostawy, kwalifikujących się zamówień oraz regularne promocje.

– Jeżeli już jesteś naszym partnerem to nie zapomnij wstąpić do  MONAT Motor Club i zgarniać bonusy na własne auto. Dzięki nam możesz zostać właścicielem wybranego przez siebie modelu samochodu marki Jaguar lub Land Rover.

– Nasi partnerzy mogą liczyć na pełne wsparcie i opiekę z naszej strony, poprzez szeroki pakiet szkoleń, dostępny dla każdego naszego dystrybutora, dzięki platformie Market Partner Academy. Naszym partnerom oferujemy również ekskluzywne szkolenia w zakresie pielęgnacji, rewitalizacji oraz hairstalingu włosów. Dzięki którym stają się profesjonalistami w zakresie doboru odpowiedniej gamy naszych produktów.

Monat to firma skupiająca się na rodzinie. Rozwój biznesów rodzinnych jest naszym sukcesem, który prowadzi nas do doskonałości i sukcesu na skalę globalną. Dołącz już teraz do nasze wielkiej rodziny na facebooku i dowiedz się więcej, jak możesz  dzięki nam zmienić swoje życie na lepsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *