Najlepsze blogi erotyczne – poznaj najbardziej wartościowe propozycje

0 2 627

O seksie mówi się dziś znacznie bardziej otwarcie niż kilkanaście czy kilkadziesiąt lat temu. Tematyka erotyczna trafiła do sfery kultury popularnej, ale i do dyskursu publicznego. Dlatego w Sieci pojawia się coraz więcej blogów poświęconych właśnie seksowi. Czy warto do nich zaglądać? Jaką tematykę poruszają? Które warto śledzić? Sprawdź.

Seks i erotyka to tematy, które intrygują i wzbudzają emocje. Nie ma się czemu dziwić – to ważna część życia każdego z nas. Dlatego warto poszerzać swoją wiedzę – choćby po to, żeby lepiej zrozumieć swoje ciało i to, jak reaguje. Wiedzę możesz czerpać oczywiście z książek, których coraz więcej pojawia się na rynku wydawniczym. W dobie Internetu jednak sięgnąć warto także do sieci. I tu można znaleźć wiele wartościowych serwisów.

Blogi erotyczne, czyli o czym?

Blog erotyczny to bardzo rozległa kategoria tematyczna. Dlatego znajdą w niej dla siebie coś zarówno dociekliwi, jak i poszukujący inspiracji. W internecie znajdziesz mnóstwo ciekawych publikacji m.in. dotyczących:

  • szeroko pojętej edukacji seksualnej i psychologii seksu,
  • zjawisk społecznych związanych z seksem,
  • rozmaitych gadżetów erotycznych – także testów poszczególnych produktów,
  • opowiadań erotycznych.

Są prowadzone nie tylko przez amatorów, ale także przez ekspertów – m.in. sex coachów, psychologów czy seksuologów oraz terapeutów. Dlatego mogą stanowić cenne źródło wiedzy.

Jakie blogi erotyczne warto śledzić?

Trudno jest stworzyć krótką listę rankingową blogów erotycznych, które wyróżniają się bardzo wysoką wartością merytoryczną. Jest ich bowiem całkiem sporo – także w polskojęzycznej blogosferze. Oto jednak kilka, którym warto przyjrzeć się bliżej:

  • SeksuologBezTabu.pl – prowadzony przez Joannę Niedzielę, psychologa-seksuologa. Autorka porusza szeroko zakrojony temat seksualności i relacji miłosnych. Bez tabu i w bardzo przystępny sposób.
  • KaroAkabal.pl – ten serwis prowadzi licencjonowana Sex Coach i propagatorka świadomej edukacji seksualnej. Można tu znaleźć wpisy oraz vlogi z wieloma inspiracjami, które poprawiają jakość życia seksualnego.
  • BezFartuszka.pl – blog lifestylowy, z bardzo rozbudowaną sekcją „Sypialnia”, który na relacje damsko-męskie patrzy z bardziej praktycznej perspektywy. Autor często dzieli się własnymi doświadczeniami i przemyśleniami, które cieszą się dużym zainteresowaniem czytelników.

Zaglądać warto też na blogi prowadzone przez sex shopy, np. takie jak SexownySklep.pl. Można tam znaleźć wiele praktycznych informacji – zarówno dotyczących gadżetów erotycznych (i tego, jak je używać), jak też pozycji i technik seksualnych.

Inspirującej wiedzy nigdy nie za wiele. Czytaj i poszerzaj horyzonty!

undefined

Leave A Reply

Your email address will not be published.