Najlepsze lampy do hybryd – który model wybrać?

Wykonanie profesjonalnego manicure hybrydowego wymaga odpowiedniego sprzętu. Kluczowym elementem są przede wszystkim lampy do hybryd. One bowiem umożliwiają utrwalenie wykonanej stylizacji paznokci – lakieru, naklejek oraz wybranego pyłku. Jak wybrać najlepszy model? Na co zwrócić uwagę podczas zakupu? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Lakier nie wyschnie bez lampy UV

Przede wszystkim należy podkreślić, że wykonanie manicure hybrydowego nie jest możliwe bez specjalistycznej lampy do hybryd. Lakiery hybrydowe w odróżnieniu od lakierów tradycyjnych nie wysychają bowiem w kontakcie z powietrzem. Potrzebna jest dodatkowa energia. Światło UV powoduje natomiast zawiązanie się merów w polimery, co gwarantuje paznokciom niebywałą trwałość. Paznokci hybrydowych nie wykonuje się bowiem na dzień lub dwa. Taki efekt jest trwały przez nawet 21 dni. Trudno przy tym o zniszczenie płytki lub uszkodzenie nałożonego lakieru. Częściej zmieniamy hybrydę na nową wtedy, gdy po prostu za bardzo urosną nam paznokcie, tworząc nieestetyczne odrosty. Z tego względu nie można się obyć bez profesjonalnej lampy do hybryd.

Lampa do amatorskiego i profesjonalnego użytku

Lampy do hybryd, takie jak np. https://mylaq.pl/lampy-led-do-paznokci/ używane są zatem zarówno przez amatorki, jak i profesjonalne manicurzystki. W sklepach ze sprzętem kosmetycznym można znaleźć różnorodne modele lamp. Przy zakupie należy zwrócić w szczególności uwagę na ich trwałość, gwarancję oraz moc. Oczywiście do profesjonalnego użytku używa się droższego sprzętu. Oferuję on większą żywotność i jest dostosowany do wykonywania nawet kilkudziesięciu hybryd dziennie. Amatorkom wystarczy jednak sprzęt, który zniesie wykonanie maksymalnie kilku hybryd w miesiącu. Warto też stawiać na produkty znanych i cenionych na rynku marek. One zostały już bowiem wielokrotnie przetestowane, a ich niezawodność sprawdzona. Taki sprzęt jest bezawaryjny i posiada długą gwarancję.

Jaki model lampy dla amatorek?

W sklepie internetowym Mylaq dostępna jest chociażby lampa do hybryd w wersji 18W/36W. To urządzenie posiadające trzy tryby pracy – 30 sekundowy, 60 sekundowy oraz 99 sekundowy. Wyposażona została również w system Low Heat Mode, który umożliwia stopniowe nagrzewanie się lampy, dzięki czemu zmniejsza uczucie pieczenia podczas utwardzania. Praktyczny jest też wbudowany sensor ruchu oraz wyświetlacz, który dokładnie pokazuje czas utwardzania. Co również istotne, taki model nie kosztuje wiele. Można go kupić za mniej niż 100 złotych. To zatem mniejszy koszt niż wykonanie profesjonalnego manicure w specjalistycznym gabinecie kosmetycznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *