Najlepszy gadżet erotyczny dla pań

0 581

Mało jest gadżetów erotycznych, które tak znakomicie mogą przysłużyć się paniom. Kulki gejszy pomagają nie tylko osiągnąć satysfakcję seksualną, ale także wpływają pozytywnie na ogólny stan zdrowia kobiety.

Wiele korzyści

Kulki waginalne przywędrowały z Japonii, gdzie młode dziewczęta, przygotowywane do zawodu gejszy ćwiczyły mięśnie pochwy, aby za ich pomocą doprowadzać mężczyzn do ekstazy.

Ćwiczenia z kulkami wzmacniają mięśnie dna macicy, czyli mięśnie Kegla, które pełnią istotną rolę w doświadczaniu przyjemności podczas intymnych zbliżeń, ale przede wszystkim odpowiadają za podtrzymywanie macicy i kontrolę pęcherza.

Mięśnie Kegla zbudowane są w około 2/3 z włókien wolnokurczących się, a w pozostałej 1/3 z szybkokurczących się. Wolnokurczliwe włókna odpowiadają za długotrwałe i mało intensywne ruchy, są odporniejsze na zmęczenie, ale i słabiej się relaksują. Szybkokurczliwe są odpowiedzialne za ruchy krótkie i dynamiczne, szybciej przy tym ulegają zmęczeniu. Z biegiem czasu, ze względu na stałe obciążenie i starzenie się organizmu, włókna wolne zanikają, natomiast pojawia się więcej łatwiej ulegających zmęczeniu włókien szybkich. W konsekwencji cała struktura mięśniowa staje się osłabiona i mniej wytrzymała. W przypadku mięśni Kegla skutkuje to osłabieniem trzymania moczu oraz wypadaniem macicy.

Dla kobiet w każdym wieku

Silne mięśnie Kegla przydają się na każdym etapie życia kobiety, dlatego warto sięgnąć po kulki gejszy, aby je wzmacniać. Młode dziewczęta mogą w ten sposób przygotować się do rozpoczęcia życia intymnego, a także, w przypadku braku partnera, stymulować się samodzielnie. Silne mięśnie dna macicy mogą też zmniejszać bóle miesiączkowe. Na kolejnych etapach życia korzyści z mocnych mięśni przekładają się na satysfakcjonujące życie seksualne, łatwiejsze porody i szybszy powrót do sprawności po porodzie. U kobiet dojrzałych kulki mogą pomóc zapobiegać zmianom związanym z okresem menopauzalnym.

Właściwe użycie kulek waginalnych

Kulki gejszy to najczęściej dwie połączone ze sobą sznureczkiem kulki, wykonane z tworzywa sztucznego. Wewnątrz nich schowane są mniejsze kulki o większym ciężarze, które wprawione w ruch, np. podczas chodzenia, odbijają się od ścianek, a wywołane drgania powodują mimowolne zaciskanie się mięśni pochwy i dna macicy.

Kulki mocuje się w pochwie podobnie jak tampon. Jedna z nich powinna przylegać do szyjki macicy, druga zaś ma być podtrzymywana przez mięśnie pochwy. Początkującym lub młodym kobietom, a także tym o drobnej budowie ciała czy o specyficznej budowie macicy, polecane są kulki pojedyncze lub mniejsze i lżejsze. Najlepiej używać gładkich kulek wykonanych z hipoalergicznego silikonu.

Czas noszenia należy dostosować do swoich możliwości, zasadniczo powinien wynosić kilkanaście minut. Nie należy nadmiernie go wydłużać, ponieważ prowadzi to do zbyt silnego skurczenia, niedokrwienia i zmęczenia mięśni. Kulki wyciąga się za pomocą sznureczka, który przymocowany jest do gadżetu, a po użyciu należy je dokładnie umyć.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na świat-kulek-gejszy.pl.

Leave A Reply

Your email address will not be published.