Najmodniejsze stroje kąpielowe tego sezonu

Wiosna tuż tuż a zaraz po niej nasza ulubiona pora roku jaką jest lato. Powoli zaczynamy marzyć o plaży, błogich słonecznych kąpielach i godzinach spędzonych na leniuchowaniu. Jeśli jeszcze nie zaplanowałaś swoich wakacji to z pewnością niedługo się do tego zabierzesz. Co się z tym wiąże poza wyborem miejsca, oczywiście wybór stroju kąpielowego. Właśnie na tę okazję przygotowaliśmy dla Cibie przegląd strojów kąpielowych na sezon 2018. Mamy nadzieję, że znajdziesz model idealny dla siebie!

Jaki model kostiumu wybrać? Jak dobrać go swojej sylwetki? Co zrobić, żeby na plaży wyglądać pięknie? To pytania na, które spróbujemy sobie odpowiedzieć, odwołując się do trendów lego lata. Modeli kostiumów kąpielowych jest cała masa zaczynając od klasycznego bikini czy coraz bardziej popularnego monakini a kończąc na chociażby takinini. Jak widać wybór już nie jest taki prosty! Nie wystarczy zadecydować czy ma być to kostium kąpielowy jednoczęściowy czy dwu. Do dzieła!

Bikini

Czy wiecie, że ten model kostiumu kąpielowego wymyślono niespełna 50 lat temu? Niewiarygodne prawda? Wydaje nam się, że był on z nami od zawsze. Jego cechą charakterystyczną jest bardzo skąpy krój, zarówno dołu jak i góry. Nie każda kobieta będzie czuła się w takim modelu komfortowo, ponieważ nie ma co ukrywać, odkrywa on więcej niż zasłania. Idealnie sprawdzi się w przypadku pewnych siebie kobiet, które nie wstydzą się eksponować swojego ciała. Zobaczcie jakie modele bikini będą królować w tym sezonie.

Monokini

Kostium kąpielowy typu monokini to niezaprzeczalny hit ostatnich sezonów. Charakteryzuje się połączeniem góry z dołem za pomocą różnej szerokości pasków. Jest to model łączący w sobie cechy zarówno stroju kąpielowego jednoczęściowego jaki i dwu. Nie do końca zakryje nam zimowy brzuszek, dlatego nie nadaje się dla wszystkich typów figury. Ciekawa propozycja, która zdobyła już szereg swoich wiernych fanów. Poniżej monokini z kolekcji 2018. Same zobaczcie!

Jednoczęściowy

Jest to ten rodzaj kostiumu kąpielowego, który upodobały sobie przede wszystkim Panie o nieco obfitszych kształtach, chociaż ten trend już się zmienia. Coraz częściej po tego typu stroje sięgają również bardzo szczupłe kobiety. Szczególnie widoczne zmiany w kostiumach jednoczęściowych tego sezonu to prześwitujące wstawki. Pojawiają się one zarówno w modelach jednokolorowych jak i tych mocno jaskrawych. Ciekawe rozwiązanie, które przedstawia klasyczne stroje kąpielowe jednoczęściowe w zupełnie innym świetle. Śmiało może go na siebie założyć każda kobieta, nie zależnie od swojej figury. Poniżej przykładowe modele tego typu kostiumów.

Podobają Ci się trendy tego lata? Jeśli tak, po większą dawkę inspiracji sięgnij na lasiens.pl

Źródło zdjęć: © lasiens.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *