Nie wiesz, jak się ubrać? Skorzystaj z aplikacji!

Ty również stajesz codziennie przed lustrem i zastanawiasz się, co masz na siebie założyć? Masz tak dużo ciuchów, że zaczynasz się w nich gubić? Sama nie jesteś pewna, co w ogóle posiadasz? Skorzystaj z aplikacji, które pomogą ci w lepszej organizacji twojej szafy, ale również będą stanowiły wsparcie za każdym razem, kiedy nie będziesz wiedziała, co powinnaś założyć.

Aplikacje modowe

Najczęściej proponowane przez nas aplikacje dostępne są w wersji darmowej i rozszerzonej, płatnej. Czy warto korzystać z płatnych aplikacji? Jeśli znajdziesz w nich wyjątkowe funkcje, które są ci po prostu potrzebne, to nie ma się nad czym zastanawiać. Do korzystania z nich najczęściej nie potrzebujesz dostępu do sieci, ale czasami może się on przydać. Nie musisz korzystać z internetu mobilnego – wystarczy internet stacjonarny w UPC i dostęp przez Wi-Fi. Oto aplikacje, które mogą ci się przydać:

  • Smart Closet – pierwszym, dosyć żmudnym krokiem w korzystaniu z aplikacji jest dodanie do niej wszystkich swoich rzeczy. Choć może się to wydawać trudne, nudne i czasochłonne, to w praktyce szybko przeradza się w znakomitą zabawę, kiedy będziesz odkrywać być może kolejne ubrania, których nigdy nie miałaś na sobie. Oczywiście nie musisz umieszczać w aplikacji zdjęć wszystkich ciuchów – jeśli nie planujesz danej rzeczy już założyć, to nie ma po co jej dodawać do programu. Kiedy zdjęcie znajdzie się już w telefonie, można je przyciąć, używając do tego jednego z wielu dodatków. Aplikacja ma również funkcję automatycznego docinania, ale ta nie zawsze się sprawdza. Następnie możesz korzystać z kreatora stylizacji, dzięki któremu pojedyncze rzeczy można łączyć w zestawy, a stylizacje z góry planować na wybrane dni.
  • My Dressing – w przypadku tej aplikacji również konieczne jest wprowadzenie do niej zdjęć wszystkich rzeczy, z których zamierzamy korzystać. Dodając je, można podawać ważne informacje, takie jak rozmiar czy data nabycia. Daje ona zdecydowanie mniejsze możliwości niż poprzedniczka, również pod względem edycji zdjęć. Jej plusem jest możliwość katalogowania wszystkich rzeczy i filtrowania prezentowanych wyników. Aplikacja ma również funkcję dobierania stylizacji, ale jest mniej rozbudowana niż Smart Closet.
  • Asap54 – bardzo ciekawa aplikacja, która prawdopodobnie przyda się większości użytkowników, nie tylko kobietom. Widzisz na ulicy dziewczynę w genialnej sukience albo faceta w znakomitej koszuli, ale nie masz odwagi, żeby zapytać, gdzie zostało to kupione i za ile? Z pomocą przychodzi właśnie Asap54. Wystarczy zrobić zdjęcie tej osobie i wprowadzić je do aplikacji, która na tej podstawie pokaże listę takich samych lub podobnych produktów. Oczywiście nie ma 100 proc. pewności, że uda się odnaleźć daną rzecz, ale jest to bardzo prawdopodobne. Aplikacja pokazuje, jakiej marki są poszczególne ubrania i jaka jest ich cena.
  • Pose – nie wiesz, jak się ubrać przy danej pogodzie? Ta aplikacja podpowie ci różne zestawy dopasowane do warunków pogodowych, jakie panują danego dnia, ale umożliwia również sprawdzenie, jakie stylizacje pod te warunki wybrali inni użytkownicy. Kolejną ciekawą jej funkcją jest proponowanie zestawów na wyjątkowe okazje, takie jak ślub czy specjalna impreza. Po zalogowaniu się do aplikacji, można zobaczyć listę osób, których zdjęcia znajdują się w bazie. Są to m.in. blogerzy modowi, celebryci, ale również inni użytkownicy. Możesz wybrać, kogo chcesz śledzić, tj. czyje zdjęcia chcesz oglądać podczas kolejnego korzystania z aplikacji. Najczęściej w opisie zdjęcia znajdziesz informację o marce oraz link do strony danego użytkownika. Z programu będzie zadowolony każdy, kto szuka nowego pomysłu na swoją stylizację i nie wie, co na siebie założyć. Aplikacja jest dostępna za darmo na iOS-a i Androida.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *