Nowoczesny smartwatch od marki Guess

Czego oczekujemy od naszych zegarków? Czy wystarczy nam, że będą bezbłędnie wskazywały aktualną godzinę i datę? Zdecydowanie nie. Obecnie zegarek pełni o wiele więcej funkcji. Najnowsza technologia i niebanalna estetyka to najlepsze połączenie. Prezentują je smartwatche marki Guess.

Guess Connect na czasie !

Są to eleganckie zegarki damskie i męskie, sterowane za pomocą dotyku. Są one całkowicie kompatybilne za smarfonem. Nowoczesne zegarki Guess Connect dzięki aplikacji, w którą zostały wyposażone, łączą w sobie najważniejsze funkcje telefonu, tabletu i zegarka. Pozwalają na odbieranie połączeń, odczytywanie wiadomości tekstowych i maili oraz sterowanie odtwarzaczem muzyki i aparatem z poziomu zegarka. Wszystko to odbywa się bez konieczności wyciągania telefonu z kieszeni, torebki, czy plecaka! Doskonale sprawdzają się również jako urządzenia treningowe. Działają przy wykorzystaniu technologii Bluetooth, dzięki czemu świetnie współgrają zarówno z urządzeniami opartymi na systemie operacyjnym Android, jak i IOS. Posiadają podwójne zasilanie. Smartwatche od cenionych marek modowych stanowią doskonała alternatywę dla klasycznych zegarków fashion znanych nam dotychczas. Doskonale radzą sobie w kreowaniu stylu właściciela, jednak za świetnym wyglądem skrywają doskonałą funkcjonalność, która przy szybkim tempie życia może okazać się bardzo pomocna.

Takie technologiczne niespodzianki, to tylko z pozoru drobne udogodnienia, które potrafią bardzo poprawić jakość życia. Należy do nich na przykład funkcja odnajdywania telefonu, czy możliwość ustawienia różnorodnych alarmów wibracyjnych, które pozwalają na rozróżnienie rodzaju powiadomienia bez spoglądania na wyświetlacz. Wszystkie modele Guess Connect dostępne są na stronie autoryzowanego sprzedawcy zegarek.net

Nowoczesne smartwache Guess podbijają świat!

Smartwatche to inteligentne zegarki, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim fanom nowoczesności. Są idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na utrzymywaniu stałego kontaktu ze światem. Dzięki smartwatchom firmy Guess mają one ciągły dostęp do zasobów smartfona, nawet w sytuacjach, w których korzystanie z telefonu jest niemożliwe. Sprawdzą się w czasie spotkań towarzyskich, czy biznesowych oraz podczas treningów.Mimo, że zegarki te są wielofunkcyjnymi gadżetami, nie tracą na estetyce. Wręcz przeciwnie- łączą w sobie to, co najlepsze zarówno w technologii, jak i designie.

Są to niezwykle oryginalne zegarki, które charakteryzują się dużą kopertą mieszczącą dotykowy wyświetlacz oraz wygodnym, hipoalergicznym paskiem, wykonany z tworzywa sztucznego. Posiadają szeroką gamę kolorystyczną. Modele damskie zostały dodatkowo ozdobione delikatnym, lecz bardzo efektownym wzorem z cyrkonii. Duża różnorodność smartwatchy Guess powoduje, że każdy miłośnik technologii wybierze spośród nich ten, który najlepiej odpowie na jego potrzeby. Są doskonałe zarówno dla osób lubiących klasykę, jak i dla tych, które kochają bardziej rzucające się w oczy, efektowne i ekstrawaganckie dodatki. Zegarki damskie Guess pasują do wszystkich stylizacji- zarówno eleganckich, jak i codziennych, czy sportowych. Są uniwersalne, ponadczasowe i intuicyjne. Nie bez powodu cieszą się tak dużą sympatią ludzi na całym świecie. Możemy śmiało powiedzieć, że smartwatche zrewolucjonizowały współczesny świat zegarków i dodały do niego nową wartość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *