Obrona w wrześniu? Opracuj zagadnienia z serwisem Notatek.pl

Właśnie skończył się ostatni semestr studiów. Praca magisterska napisana, sesja zamknięta pozostała już tylko obrona. Mimo, że na wielu kierunkach to już tylko „formalność”, nadal warto się przygotować. Pomocny przy opracowywaniu zagadnień może być serwis Notatek.pl

 

Jak przygotować się do obrony?

W trakcie obrony pracy magisterskiej zadawane są pytania z treści pracy, czyli teorii, na jakich opieraliśmy się pisząc oraz pytania z toku studiów. W przypadku tych pierwszych sprawa jest prosta, jeżeli samodzielnie pisaliśmy prace nie powinniśmy mieć większego problemu z wytłumaczeniem naszych założeń. Oczywiście warto przed obroną jeszcze raz przejrzeć prace, wrócić do najważniejszych teorii oraz przypomnieć sobie wyniki naszych badań. Pytania z toku studiów bywają niestety trudniejsze. Najczęściej uczelnie udostępniają przed obroną listę zagadnień, jakich możemy spodziewać się w trakcie egzaminu. Najlepszym sposobem na przygotowanie się do obrony jest opracowanie tych zagadnień Do tego zazwyczaj potrzebne są notatki z najważniejszych przedmiotów, jakie mieliśmy w trakcie studiów. W tym miejscu najczęściej zaczynają się przysłowiowe schody. Niestety większość studentów nie przechowuje swoich starych notatek, czasami też porostu do egzaminu nie były nam potrzebne. Co zrobić, gdy zeszyty są puste, a termin obrony się zbliża.

Odwiedź serwis Notatek.pl i znajdź materiały do obrony

Portal wymiany notatek – Notatek.pl to jedyny tego typu serwis w Polsce. Znajdziemy tam bazę ponad 100 tysięcy notatek z takich dziedzin nauki jak: nauki matematyczne, fizyczne, chemiczne, biologiczne, geograficzne, techniczne, rolnicze, medyczne, humanistyczne, społeczne, ekonomiczne, prawne a nawet teologiczne. Z pomocy serwisu skorzystało już 1800000 studentów, z całej Polski. Na pewno znajdziesz notatki z potrzebnych Ci zagadnień. Poszukiwania ułatwia wyszukiwarka, w której możesz wpisywać nie tylko nazwy przedmiotu czy uczelni, ale także zagadnienia, a nawet nazwisko prowadzącego.

Nie stresuj się

Do obrony podejdź na luzie. To już ostatni egzamin, jaki będziesz zdawać na studiach. Pamiętaj żeby być wypoczętym, wyspanym i zrelaksowanym. Niczego nie zyskasz kując na noc przed. W końcu 5 lat nauki nie nadrobisz w jedną noc. Wyluzuj i nie daj się podpuścić komisji. Jeżeli bronisz się we wrześniu to masz całe lato na odpoczynek. Nie ma sensu zaczynać teraz nauki, skup się na ostatnich poprawkach w pracy i ciesz się z pięknej pogody i ostatnich wakacji w Twoim życiu. Przygotowania do obrony zacznij na dwa tygodnie przed nią. Na spokojnie wróć do pracy, skompletuj notatki i przygotuj elegancki outfit, a na pewno wszystko pójdzie dobrze.

Notatek.pl nie tylko dla studentów

Portal Notatek.pl rozpoczął także współpracę z największymi pracodawcami w Polsce. Już niedługo na portalu znajdziesz nie tylko notatki, ale także ofertę stażu lub pracy. Rozwijaj swoją karierę z pomocą najpopularniejszego portalu dla studentów w Polsce.

Serwis jest też idealnym miejscem dla przedsiębiorców, którzy chcą zareklamować swoją firmę i poszukują nowych pracowników. Dzięki niepowtarzalnej budowie serwisu, Twoja oferta pracy trafi tylko do osób, które pasują idealnie do danego stanowiska.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *