Obuwie damskie na randkę

Podczas randki, czyli spotkania z ukochaną osobą, każda pani chce zrobić na swym mężczyźnie jak najlepsze wrażenia. Dlatego dopełnieniem stylowego oraz modnego stroju będzie obuwie damskie. Szpilki nie tylko wspaniale prezentują się na nodze, ale także dodają seksapilu oraz pobudzają męską wyobraźnię. Na rynku mamy naprawdę ogromy wybór tego typu butów. Czym się kierować przy wyborze szpilek na randkę?

 

Odważnie czy elegancko?

Czarne szpilki, które z pewnością każda kobieta posiada w swojej szafie to eleganckie obuwie damskie nie tylko na randkę. Doskonale będą pasować do jaskrawej sukienki na przykład w fuksjowym czy żółtym kolorze i nie będą odwracać uwagi od kreacji. Ponadto można je połączyć z czarnym kombinezonem i w ten sposób będą tworzyć stylową monochromatyczną całość, która pokaże ukochanemu silny charakter, zdecydowanie oraz ugruntowane upodobania stylistyczne noszącej taki strój kobiety.

Z kolei odważne szpilki w kolorze czerwonym, niebieskim czy różowym, na przykład w skórze lakierowanej to obuwie damskie, które wspaniale ożywi stonowaną kreację na przykład w kolorze modnej ostatnio szarości. Takie buty będą przyciągać uwagę do dołu sylwetki, więc najlepiej, kiedy wybierze je pani o zgrabnych, smukłych nogach.

Wygoda w czasie długiego wieczoru

Szpilki, to obuwie damskie prezentujące się naprawdę wspaniale, jednakże zwykle nie należy do wygodnych butów. Najlepiej przed kupieniem konkretnego egzemplarza zmierzyć obydwa buty oraz zrobić w nich kilka kroków. W ten sposób sprawdzimy, czy dobrze przylegają do stopy.

Przed wielkim wyjściem dobrze jest szpilki także rozchodzić na przykład nakładając je w domu dzień przed randką. Jeżeli tego nie zrobimy, but może nas dotkliwie poranić. Najlepiej wyposażyć się także w specjalne podkładki pod palce czy piętę lub użyć specjalnego żelu który sprawia, że zapiętek nie obciera skóry.

Do czego nosić szpilki

Taki naprawdę szpilki to takie obuwie damskie, które można nosić zarówno do jeansów, spódnicy jak i eleganckich spodni, a także leginsów i tuniki. Wszystko zależy od naszej wyobraźni, upodobań oraz tego, gdzie udajemy się na randkę.

Jeżeli ma to być długi spacer lub ranką niespodzianka, to może dla pewności warto zabrać ze sobą również elastyczne baleriny, które można schować do torebki i zastosować wtedy, kiedy zmiana butów będzie konieczna ze względu na okoliczności. Tak, czy inaczej szpilki powinny sprawdzić się w większości warunków randkowych i zawsze dodadzą nam kobiecości.

Artykuł powstał we współpracy ze Noevision

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *